ایسنا/ فاتح حیدریان" و "کیانوش شیری" ووشو کاران کردستانی در رقابت‌های قهرمانی کشور که به میزبانی جزیره قشم برگزار شد، عنوان‌های دوم و سوم را کسب کردند.
"فاتح حیدریان" و "کیانوش شیری" 2 ووشوکار کردستانی در پایان رقابت های قهرمانی و انتخابی تیم ملی که به میزبانی جزیره قشم برگزار شد، دو عنوان دومی و سومی را کسب کردند.
به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت‌های ووشو قهرمانی و انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور جهت اعزام به مسابقات بازی‌های آسیایی طی روزهای ششم لغایت هشتم آذرماه به میزبانی جزیره قشم و در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر درگهان برگزار شد.
این رقابت ها با حضور ووشوکاران مدعی سراسر کشور و در دو بخش ساندا و تالو برگزار شد و شرکت کنندگان به مدت سه روز در اوزان مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
تیم ووشو استان کردستان در این رقابت ها موفق شد یک نشان نقره و یک نشان برنز را کسب کند.
در پایان رقابت های فرم ترکیبی "دائوشو – گون‌شو" بخش تالو "فاتح حیدریان" ووشوکار صاحب عنوان کردستانی با نمره 18.97 در رده دوم ایستاد و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.
در این فرم امیرمحدرضایی از خراسان رضوی با نمره 19.18 اول شد و حمید اسماعیلی از زنجان با نمره‌ 18.87 مقام سوم را کسب کرد.
همچنین در وزن 70 کیلوگرم بخش ساندا حمیدرضا سهندی از تهران به مدال طلا دست یافت، محمدمهدی کشاورز از زنجان صاحب مدال نقره شد و مهدی رضایی از قزوین به همراه کیانوش شیری نماینده استان کردستان مشترکاً سوم شدند.
گفتنی است؛ دو ووشوکار کردستانی پس از درخشش در این رقابت ها جواز حضور در اردوی تیم ملی ووشو رده سنی بزرگسالان را کسب کردند.
اولین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی ووشو کشورمان جهت حضور در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 اوایل دی ماه برگزار می شود.
گفتنی است؛ تیم ملی ووشو بزرگسالان کشور خود را برای حضور در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 که قرار است مردادماه سال آینده به میزبانی شهر "هانگژو" در کشور چین برگزار شود، آماده می کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید