تسنیم/ دیدارهای هفته پانزدهم سری A ایتالیا با پیروزی قاطع آبی‌و‌مشکی‌پوشان برگامو در یک بازی خانگی برابر اسپتزیا آغاز شد.
در آغاز هفته پانزدهم سری A ایتالیا، امشب (سه‌شنبه) دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال آتالانتا میهمان خود تیم ونتزیا را با نتیجه 4 بر صفر در هم کوبید.
ماریو پاشالیچ سه بار در دقایق 7، 12 و 67 و تئوم کوپماینرس در دقیقه 57 گل‌های آبی‌و‌مشکی‌های برگامو را در این بازی به ثمر رساندند.
با این نتیجه نهمین پیروزی تیم تحت هدایت جان پیرو گاسپرینی رقم خورد و این تیم با 31 امتیاز جایگاهش را در رده چهارم جدول تثبیت کرد. تیم ونتزیا نیز با قبول هشتمین شکستش در این فصل با 15 امتیاز در رده شانزدهم جدول باقی ماند.
در بازی همزمان تیم فوتبال فیورنتینا با نتیجه 3 بر یک میهمان خود سامپدوریا را شکست داد. خوسه کایخون در دقیقه 23، دوشان ولاهوویچ در دقیقه 32 و ریکاردو سوتیل در دقیقه 45 گل‌های بنفش‌پوشان فلورانس را به ثمر رساندند و تنها گل سامپدوریا هم در دقیقه 15 به وسیله مانولو گابیادینی به ثمر رسید.
فیورنتینا با کسب هشتمین پیروزی‌اش در این فصل 24 اامتیازی شد و بالاتر از یوونتوس در رده ششم قرار گرفت. سامپدوریا هم برای هشتمین بار در این فصل تن به شکست داد، با 15 امتیاز در جایگاه پانزدهم است.
بازی‌های هفته پانزدهم سری A امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران با دو بازی دیگر پیگیری می‌شود که در یکی از آنها سالرنیتانا میزبان یوونتوس است و در دیگری هلاس ورونا از کالیاری پذیرایی می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید