فارس/ ستاره بایرن مونیخ نسبت به توپ طلا انتقاد کرد و مدعی شد داستان لواندوفسکی مشابه ریبری در سال 2013 است.

دوشنبه شب مراسم توپ طلا برگزار شد و لیونل مسی توانست هفتمین توپ طلای خود را بدست آورد. البته کسب جایزه توسط لیونل مسی واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و بسیاری معتقد بودند که لواندوفسکی شایسته دریافت این جایزه بوده است.
توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد و گفت: مراسم دیروز توپ طلا به نظرم بسیار ناامیدکننده بود. دقیقا همان اتفاقی رخ داد که در سال 2013 در خصوص «فرانک ریبری» مشاهده کردیم.
ربیری در مصاحبه‌ای پس از مراسم توپ طلا صراحتا اعلام کرد که این یک دزدی بزرگ است
در سال 2013 ، کریستیانو رونالدو موفق به کسب توپ طلا شد و اعتراضات زیادی نیز در آن زمان به وجود آمد. خیلی از کارشناسان و فوتبال دوستان معتقد بودند که ریبری که نقشی اساسی در قهرمانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا داشت، مستحق این جایزه بود. 
ستاره بایرن مونیخ ادامه داد: البته این اتفاق باعث شد تا انگیزه ما بالا برود. ما همه توانمان را خواهیم گذاشت تا بایرن مونیخ دوباره قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. ما می‌خواهیم به فوتبال نشان دهیم که از چه چیزی ساخته شدیم. این فرصت را داریم تا چهارشنبه آینده در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا قدرتمان را نشان دهیم.
بارسلونا در بازی رفت با نتیجه 3 بر صفر مقابل بایرن مونیخ شکست خورد.
چهارشنبه شب در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا میهمان بایرن مونیخ در آلیانس آره نا خواهد بود. بارسای ژاوی نیاز دارد تا با شکست این تیم راهی مرحله بعدی شود. اگر آنها نتوانند امتیازی از بایرن مونیخ بگیرند و بنفیکا مقابل دیناموکیف به برتری دست یابد، پس از سالیان سال، بارسا راهی لیگ اروپا خواهد شد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید