ورزش 3/ مدافع باتجربه آلومینیوم اراک مقابل تیم سابق خود یک روز عالی  را سپری کرد.

رویارویی آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن اصفهان در روز پایانی هفته هفتم لیگ برتر، به جز تلاش آلومینیومی‌ها برای بقا در کورس و انگیزه ذوبی‌ها برای رسیدن به جمع تیم‌های بالای جدولی، حساسیت مضاعفی داشت؛ حضور مدافع سابق ذوب‌آهن بعد از 5 سال حضور در این تیم در ترکیب آلومینیوم اراک.
وحید محمدزاده مدافع 32 ساله اراکی‌ها که در ابتدای لیگ بیست و یکم به جمع شاگردان رسول خطیبی اضافه شد، 5 سال موفق را در ذوب‌آهن سپری کرد و حتی مسئولیت کاپیتانی این تیم را برعهده داشت و دیروز برای رویارویی با تیم سابق خود در اراک به میدان آمده بود.
محمدزاده در مصاف با تیم سابقش، توانست بهترین نمایش خود در لیگ بیست و یکم را به اجرا بگذارد و اجازه خلق موقعیت برای ذوب‌آهن را نداد و بدون‌تردید بهترین بازیکن زمین بود؛ هر چند که در بسته ماندن دروازه ایرالکو مقابل حریف اصفهانی دیگر عناصر دفاعی آلومینیوم از جمله رامتین سلیمان زاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا و ... نیز در کنار محمدزاده موثر بودند اما مدافع باتجربه اراکی‌ها نقش اصلی را ایفا کرد.
مدافع سابق ذوب‌آهن در لباس آلومینیوم، 12 بازپس‌گیری توپ از بازیکنان سبزپوشان اصفهانی داشت و در 8 نبرد تن به تن موفق شد و هم‌چنین در نبردهای هوایی هم 5 نبرد موفق را گذراند تا با این انگیزه خود را نامزد حضور در جمع بازیکنان هفته کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید