ورزش 3/ به احتمال فراوان سیدحسین حسینی روز شنبه دروازه بان استقلال در دربی خواهد بود.
انتخاب دروازه بان استقلال یکی از موضوعاتی است که قبل از هر بازی از سوی رسانه ها گمانه‌زنی می‌شود. در شرایطی که با حضور رشید مظاهری و سیدحسین حسینی در استقلال کمتر کسی تصور می‌کرد شانس بازی به علیرضا رضایی جوان برسد اما فرهاد مجیدی رضایی را در 3 مسابقه گذشته تیمش به زمین فرستاد و او نیز عملکرد بدی از خود نشان نداد.
حالا اما در آستانه دربی پایتخت میان استقلال و پرسپولیس بحث انتخاب دروازه بان آبی ها در این مسابقه یکی از موضوعات مهم تلقی می‌شود. با توجه به اینکه رشید مظاهری به دلیل مصدومیت در تمرینات استقلال حضور ندارد و به احتمال فراوان به دربی نمی‌رسد مجیدی مجبور است از بین رضایی و حسینی دروازه بان تیمش را در دربی انتخاب کند.
با وجود اینکه رضایی در 3 مسابقه گذشته استقلال تنها یک گل دریافت کرد و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت اما مساله مهم در بازی با پرسپولیس فاکتور تجربه است. معمولا مربیان در مسابقه دربی از بازیکنان باتجربه تر سود می‌برند و حالا به همین خاطر پیش بینی می‌شود سرمربی استقلال نیز در مسابقه با پرسپولیس از دروازه بان باتجربه اش بهره بگیرد.
با توجه به تجربه بالای حسینی و عملکرد خوبش در دربی های گذشته به نظر می‌رسد مجیدی برای مسابقه روز شنبه نیز بار دیگر از کاپیتان دوم تیمش در ترکیب سود ببرد. در دو بازی قبلی که حسینی دروازه بان استقلال در دربی بود این تیم موفق به برد سرخ‌پوشان در ضربات پنالتی شد و حالا به نظر می رسد او بار دیگر حضور مقابل پرسپولیس را تجربه کند.
بی تردید سرمربی استقلال حساب خاصی روی تجربه حسینی و عملکرد خوبش در بازی های گذشته دربی باز کرده و اگر او را درون چارچوب قرار بدهد انتظار عملکرد خوب خواهد داشت. در این شرایط رضایی نیز دوباره نیمکت نشین می‌شود و منتظر فرصتی می‌ماند تا دوباره بتواند برای تیمش به میدان برود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید