تسنیم/ تنها نماینده شرق کشور در لیگ برتر فوتبال، روزهای سخت و عجیبی را تجربه می‌کند و بیش از همیشه دچار چالش است...
تیم فوتبال پدیده‌شهرخودروی خراسان که در فصل 98-97، تحت هدایت یحیی گل‌محمدی به عنوان فنی‌ترین تیم فوتبال ایران شناخته شد و فوتبال چشم‌نواز مشهدی‌ها مورد تحسین همگان قرار گرفت، این روزها با مشکلات متعدد روبه‌رو است که همین مسئله در نتایج این تیم تأثیر گذاشته است.
پدیده خراسان از 7 هفته نخست، تنها 2 امتیاز به دست آورده و در قعر جدول رده‌بندی قرارگرفته است؛ این تیم تاکنون عملکرد ضعیف‌تری نسبت به میانگین امتیازات تیم‌های سقوط‌کننده در ادوار گذشته لیگ برتر فوتبال ایران، داشته است.
نماینده خراسان رضوی فصل را با 14 بازیکن زیر نظر رضا مهاجری آغاز کرد و نصف امتیازات فعلی این تیم نیز حاصل تساوی او مقابل آلومینیوم اراک است؛ اکبر میثاقیان به عنوان دومین سرمربی این فصل پدیده نیز تاکنون تنها یک امتیاز از 5 مسابقه کسب کرده است.
در هفته‌های گذشته، مدام اخبار ضد و نقیضی درخصوص وضعیت اسکان، تدارکات، تمرین و حتی تغذیه تیم مشهدی به گوش می‌رسید که همین مسئله سبب شد مدیران باشگاه پدیده‌شهرخودرو، تمرینات و اسکان‌شان را به تهران منتقل کنند.
وضعیت پرداختی باشگاه پدیده‌شهرخودرو به بازیکنان نیز به طور مشخصی اعلام نشده و آنطور که بازیکنان تلویحاً گفته‌اند، چیزی در حدود 10 درصد از قراردادشان با گذشت 7 هفته از آغاز لیگ برتر، پرداخت شده است و این مسئله واکنش مسئولان باشگاه را می‌طلبد.
اما مسئله نگران کننده‌تر از مشکلات مالی برای برخی هواداران، کم‌توجهی مالک باشگاه پدیده‌شهرخودرو نسبت به مشکلات موجود تیمی است که وضعیت نابسامانی دارد؛ راهی که ابومسلم، پیام و سیاه‌جامگان در سال‌های گذشته آن را پیمودند و سرنوشتی جز انحلال نداشتند.
امید است اتخاذ تصمیمات مناسب از سوی مسئولان باشگاه پدیده‌شهرخودرو و تعامل ویژه با مسئولان ورزش خراسان رضوی بتواند نماینده شایسته فوتبال استان در لیگ برتر را از وضعیت بغرنج موجود رهایی ببخشد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید