طرفداری/ علی اکبر طاهری برای مدیرعاملی پرسپولیس منع قانونی ندارد.
علی اکبر طاهری جدیترین چهره ای است که با حمید سجادی دیدار کرده است.
به گزارش طرفداری، در حالی که تنها 72 ساعت از خبر معرفی صدری به وزیر ورزش از سوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای مدیرعاملی منتشر شده، حالا خبرهایی در مورد جلسه سجادی و علی اکبر طاهری شنیده می شود.
گویا طاهری روز شنبه به ملاقات وزیر ورزش رفته و با حمید سجادی دیدار داشته تا تعداد جلسات آن ها طی دو ماه اخیر به سه برسد. شنیدیم سجادی در تمام این ملاقات ها در مورد نحوه همکاری‌ مدیرسابق سرخ ها با پرسپولیس و هیات‌ مدیره احتمالی صحبت کرده و علی اکبر طاهری نیز راهکارهای جدیدی را در این خصوص برای بیرون آوردن باشگاه از این بن بست مدیریتی به وزیر ورزش ارائه داده است.
در این میان سوالی که مطرح می شود در مورد بازنشستگی طاهری است و این که او نیز همچون گرشاسبی بازنشسته بوده و نمی تواند در باشگاه دولتی پرسپولیس مشغول به کار شود اما در این خصوص شنیده می شود طاهری با توجه به این که شخصا خودش را به شکل خویش‌ فرما بیمه کرده بود و بازنشسته بیمه تامین اجتماعی است، مشکلی برای حضور در تیم های دولتی نداشته و با استعلامی که از تامین اجتماعی گرفته شده او می‌تواند به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس با سرخ پوشان همکاری کند.
البته که این خبر نیز در راستای گمانه زنی های چند هفته اخیر در مورد مدیرعاملی سرخ هاست و درنهایت مشخص نیست سجادی چه تدابیری برای پرسپولیس اندیشیده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید