آخرین خبر/ روز اول مسابقات لیگ چوب کشی بانوان کشور با حضور هجده تیم به پایان رسید.
به گزارش آخرین خبر و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی، محلی؛ در این مسابقات و در بخش بانوان تیم‌های مجمع خیرین ورزشی‌یار شبستر آذربایجان شرقی، مدافعان حرم بتا اردبیل، گیتی پسند اصفهان، سایپا برازجان بوشهر، گسترش تهران،شهدای کران چهامحال بختیاری، اکسیژن پرو خراسان جنوبی، اشتاد سازه‌خراسان رضوی، بدن خراسان شمالی، نیرو خوزستان، شهرداری زاهدان، شهید شیردل فارس، جسم و اندیشه کرمان، اسپرینگ اسپرت کرمانشاه، آریوبرزن کهگیلویه و بویراحمد، وحدت صبا گیلان، شرکت بازرگانی برنج مسعود فریدون کنار مازندران و فراز الوند درگزین همدان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
پس از یک روز رقابت در اولین دوره مسابقات لیگ چوب کشی بانوان،  تیم‌‌های اشتاد سازه با ۱۱ امتیاز و آریوبرزن با ۸ امتیاز از گروه یک به مرحله نهایی صعود کردند.
در گروه دوم نیز تیم بدن با ۷ امتیاز و تیم گسترش با ۶ امتیاز جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند.
و اما در گروه سوم نیز تیم بتا اردبیل با کسب هشت امتیاز و گیتی پسند با ۷ امتیاز و با تفاضل کشش برد و باخت نسبت به تیم نیرو، توانستند خود را به جمع تیم‌های مرحله نهایی برسانند.
و در‌آخرین گروه این دوره از مسابقات فراز الوند همدان با کسب ۷ امتیاز و مجمع خیرین ورزشی یار شهرستان شبستر با ۶ امتیاز به مرحله بعد صعود کردند.
هشت تیم برتر این دوره از رقابت‌ها برای کسب عناوین قهرمانی از صبح فردا پنجشنبه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید