طرفداری/ به نظر می‌رسد صید بزرگ نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس همچنان روی نیمکت خواهد نشست.
رضا اسدی مقابل استقلال نیز نیمکت‌نشین خواهد بود.
پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم روز شنبه به مصاف هم خواهند رفت تا نود و هفتمین دربی تاریخ را برگزار کنند. دو تیم که در شرایط متفاوتی با هم دیدار می کنند بی تردید از تمام بازیکنان آماده و سرمایه های خود برای این بازی بهره خواهند گرفت تا در پایان به عنوان تیم پیروز معرفی شوند.
شاید به هنگام نقل و انتقالات و زمانی که انتقال رضا اسدی با فشار بیش از حد هواداران پرسپولیس انجام شد، کمتر کسی فکر می کرد او بعد از 5 هفته نیمکت نشین شده و حتی در بازی بزرگ سال نیز جایی در ترکیب احتمالی نداشته باشد. اما فوتبال و قواعد نانوشته آن یک بار دیگر خود را به تمام پیش بینی ها تحمیل کرد و امروز شاهدیم که شاه مهره نقل و انتقالاتی فوتبال ایران که جذب او تمام هم و غم تیم های مدعی بود، این روزها حال و هوای خوبی در پرسپولیس ندارد.
به هر روی از اردوی پرسپولیس خبر می رسد رضا اسدی در بازی با استقلال نیز نیمکت نشین بوده و جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت. البته که این احتمال وجود دارد او با توجه به شرایط بازی به عنوان بازیکن تعویضی با دستور یحیی راهی زمین شود.
به هر روی در حالی که گروهی از تحلیل گران معتقدند با توجه به روحیه خاص رضا اسدی او می تواند مقابل استقلال پوست انداخته و نمایش متفاوتی را در این بازی بزرگ به نمایش بگذارد اما به احتمال زیاد، کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک دو هافبک میانی مورد نظر گل محمدی برای رویارویی با هافبک های استقلال خواهند بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید