ورزش 3/ کری‌های مرسوم در فوتبال باعث شده تا اکنون ساعاتی بعد از قرعه جام‌حذفی میان دو تیم ویستاتوربین و پرسپولیس، برخی اکانت‌ها با جعل صفحه تیم ویستاتوربین حاشیه‌ساز شوند.
پرسپولیس در اولین گام از حضورش در جام حذفی با قرعه تقابل با تیم دسته اولی ویستاتوربین مواجه شده است. ویستاتوربین که اولین فصل حضور در لیگ دسته اول را تجربه می‌کند، اکنون در یکی از جذاب‌ترین و تاریخی‌ترین بازی‌ها خود باید با قهرمان چند فصل اخیر فوتبال ایران تقابل داشته باشد.
اکنون اما با توجه به تازه‌وارد بودن این تیم، دقایقی بعد از قرعه تقابل دو تیم، برخی اکانت‌های فیک و غیرواقعی با نام این باشگاه به کری خوانی علیه حریف پرداخته‌اند که واکنش روایط عمومی ویستاتوربین همراه شده است و بیانیه‌ای در این خصوص منتشر کرده‌اند:
"متاسفانه بعد از اعلام قرعه‌کشی و تقابل این باشگاه با ویستاتوربین، اکانت‌هایی فیک و غیرواقعی با نام ویستاتوربین ساخته شده که با ادبیاتی خارج از چارچوب این باشگاه به کری خوانی با حریف قابل احترام ما پرداخته‌اند.
این باشگاه اعلام می‌دارد که پیج رسمی باشگاه ویستاتوربین با آدرس vistaturbinefc  تنها صفحه رسمی این باشگاه بوده و همانند گذشته ضمن احترام به تمامی رقبا، هرگونه حواشی شکل گرفته را توسط دیگر پیج‌های غیرواقعی محکوم می‌کند. روابط عمومی باشگاه ویستاتوربین"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید