طرفداری/ به نظر می‌رسد آقای‌گل دوره‌های گذشته لیگ برتر فوتبال ایران تمایل زیادی به بازگشت به پرسپولیس دارد.
علی علیپور خواهان بازگشت به پرسپولیس است.
هر اندازه که علی علیپور در روزهای پایانی قراردادش با پرسپولیس و همان طور هفته های ابتدایی حضورش در لیگ پرتغال خواهان درخشش در فوتبال اروپا و پیدا کردن مسیری جدید بود، این روزها در تمام مصاحبه هایش از تمایل زیاد خود برای بازگشت به پرسپولیس خبر می دهد.
او در تمام اظهارنظرهای  اخیر خود که البته کم تعداد هم نیستند در خصوص سوال مشترک خبرنگاران و میزان تمایلش به بازگشت به فوتبال ایران در مورد پرسپولیس صحبت کرده و برای بازگشت چراغ سبز نشان داده است.
آقای گل سابق پرسپولیس و لیگ برتر فوتبال ایران که همچنان جای خالی گل هایش در پرسپولیس حس می شود، با کلید واژه مشترک "احساس دین به پرسپولیس" برای بازگشت به پرسپولیس ابراز تمایل کرده است. اما واقعیت این است این صحبت ها فقط به شکل مصاحبه است و نه باشگاه پیگیر این اظهار نظرها و تلاش برای بازگرداندن او شده و نه خودش تماسی برای بازگشت برقرار کرده است.
شاید این اتفاق در هر باشگاهی رخ می داد مدیران آن باشگاه برای بازگرداندن یکی از تاثیرگذاترین بازیکنان خود و گنجاندن او در همان منطقه ای که هنوز جای خالی اش احساس می شود، سریعا اقدامات مدیریتی لازم را انجام می دادند اما مدیران فعلی پرسپولیس و در راس آن ها محید صدری آن قدر گرفتار مشکلات هستند که بعید است اصلا به این مسائل فکر کنند.
آن هم در حالی که پرسپولیس گرفتار مشکلات تازه ای نیست و مشکلات امروزی همواره در این باشگاه رخ داده و با تدابیر اجرایی مدیران حل شده اما پرسپولیس در حال حاضر از نظر اجرایی و حل و فصل مشکلات، با چالش روبرو شده است. باید دید درنهایت پالس های پیاپی که علی علیپور برای بازگشت ارسال می کند نظر صدری را جلب خواهد کرد یا مدیر خوش وعده پرسپولیس همچنان دچار کلاف سردرگم فعلی خواهد ماند.
علی علیپور تا پایان امسال با تیم ماریتیمو قرارداد دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید