میزان/ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اتفاقات روز بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان نشان می‌دهد که این مسائل از پیش برنامه‌ریزی شده بود.
ضیا عربشاهی درباره حواشی قبل از شروع دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نمی‌دانم چرا تمام این مشکلات باید زمانی که پرسپولیس وارد ورزشگاه شد، اتفاق بیفتد. برایم سوال است چه کسانی در آن قضیه مقصر هستند. این اتفاقات منجر شده تا شرایط روحی و روانی پرسپولیس دچار اخلال شود. این اتفاقات واقعاً مایه تأسف است و نباید با اسم بزرگی به نام پرسپولیس بازی کنند. وقتی در چنین شرایطی مسئولان توانایی یک میزبانی ساده را ندارند نباید توقع داشته باشند که کشور‌های دیگر حق میزبانی را به ما دهند.
وی افزود: اتفاقاتی که روز بازی پرسپولیس رخ داد از پیش برنامه‌ریزی شده بود. این اتفاقات آن هم برای آقایانی که خودشان را دانای کل می‌دانند رفتار قشنگی نبود. تاخیر در شروع بازی هم بی‌احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس بود و هم به مخاطبانی که پای گیرنده‌های تلویزیونی منتظر شروع بازی بودند. آن اتفاق منجر به بهم ریختن شرایط روحی و روانی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس شد. آیا برگزاری یک بازی در ورزشگاه آزادی برای مسئولان کار سختی است که از عهده آن هم نمی‌توانند بربیایند؟
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره کیفیت بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: در بازی با نفت یحیی دست به تغییر کرد و در طول بازی شاهد استفاده از سیستم ۴-۴-۲ بودیم. سیستمی که به خوبی جواب داد و برای تیم ما نتیجه بخش بود. بازی به نحوی پیش رفت که پرسپولیس با تعداد نفرات زیاد نفت را در زمین خودش حبس کرده بود. با انجام کار تاکتیکی عالی هم خط هافبک را مال خودمان کردیم.
وی ادامه داد: با حضور دو مهاجم توانستیم فوتبال روان و تحت فشاری را ارائه دهیم و قدرت خودمان را به حریف دیکته کنیم. درطول بازی یحیی به نحو احسن از بازیکنان استفاده کرد. نکته مهم بازی، استفاده از دو مهاجم بود که نشان دهنده این بود که کادرفنی پرسپولیس تنها به دنبال برد در دیدار خانگی هستند. خوشبختانه روز به روز شرایط تیمی پرسپولیس در حال بهتر شدن است و مطمئنم در دربی هم با ادامه همین روند رو به رشد شاهد یک بازی قدرتمدانه و زیبا از پرسپولیس خواهیم بود.
عربشاهی در پایان درباره مدیریت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از سجادی هم درخواست دارم به بحث مدیریتی و هیئت مدیره زودتر ورود کند تا تیم هم وضعیت بهتری از لحاظ سازماندهی به خود بگیرد این تنها خواسته میلیون هواداران و پیشکسوتان از شخص وزیر است. پرسپولیس یک باشگاه مردمی است و هواداران و خود ما نگران شرایط این روز‌های باشگاه محبوب خودمان هستیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید