فرهیختگان/ هواداران پرسپولیس همچنان منتظرند وزارت ورزش‌وجوانان تکلیف مدیریت این باشگاه را مشخص کند و مدیران وزارت ورزش‌وجوانان هم هنوز به‌دنبال انتخاب افرادی جدید برای حضور در این باشگاه هستند. سجادی اخیرا سعی کرد توپ را به زمین هیات‌مدیره باشگاه بیندازد و اعلام کرد از آنها خواسته در این خصوص به او ایده بدهند و هیات‌مدیره هم بلافاصله با ارسال نامه به وزارت ورزش، سرپرست باشگاه (صدری) را به‌عنوان مدیرعامل پیشنهاد کرد تا به این شکل توپ را به زمین وزارت برگرداند.در هفته‌ها و ماه‌های اخیر با گزینه‌های زیادی برای حضور در پست مدیرعاملی و همچنین عضویت در هیات‌مدیره مذاکره شد که هرکدام بنابه دلایلی به نتیجه نرسید و حالا که دوره سرپرستی سه‌ماهه صدری هم رو به اتمام است مدیران وزارت فرصت چندانی برای مشخص کردن تکلیف کادر مدیریتی پرسپولیس ندارند.
پیش از این خبر دادیم که در این مدت با نفراتی مثل حمید گرشاسبی، محمد دادکان، علی‌اکبر طاهری و حمیدرضا داورزنی برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت شده که هیچ‌کدام به دلایلی سرانجامی نداشته با این حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد به‌تازگی مذاکراتی با یکی از چهره‌‌های سیاسی که سابقه حضور در ورزش را هم دارد انجام‌شده و توافقاتی هم حاصل شده است.
تازه‌ترین گزینه سجادی برای حضور در باشگاه پرسپولیس محمدعلی شجاعی، استاندار فعلی خراسان‌شمالی است که پیش از این سرپرست استانداری اصفهان و البته رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و خزانه‌دار کمیته ملی المپیک بود.
تعلیق به‌خاطر انتخاب شجاعی در انتخاباتی به ریاست سجادی!
شجاعی دوران پرحاشیه‌ای در ورزش داشت؛ دوم مهر91 انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان توسط وزارت ورزش‌وجوانان دولت دهم بدون حضور نماینده کمیته ملی المپیک ایران برگزار و شجاعی به‌عنوان ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان انتخاب شد؛ انتخاباتی که ریاستش برعهده حمید سجادی معاون وقت وزارت ورزش بود! 19آذر91 فدراسیون تیراندازی با کمان ایران به‌خاطر همان انتخابات توسط فدراسیون جهانی تعلیق شد!
شجاعی در سال92 در انتخابات کمیته ملی المپیک برای پست خزانه‌داری ثبت‌نام کرد و طبق نامه سازمان بازرسی مبنی‌بر ممنوعیت حضور دوشغله‌ها قرار شد، وی بعد از انتخابات از سمت خود در ریاست فدراسیون استعفا دهد، اما این حرفش هیچ‌وقت عملی نشد به‌طوری که بعد از 2سال تصمیم گرفت از خزانه‌داری کنار برود و درنهایت نیز آبان‌ماه94 از خزانه‌داری استعفا کرد و همین اتفاقات باعث شد انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان که توسط نصرالله سجادی برنامه‌ریزی شده بود به‌هم بخورد.
در همان زمان تعدادی از روسای هیات‌ها با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش خواهان اصلاح اساسنامه این فدراسیون و برگزاری انتخابات شدند. به‌دنبال این اتفاق، اصلاح اساسنامه تیراندازی با کمان که اشکال‌های زیادی داشت و به تصویب هیات وزیران نیر نرسیده بود در دستورکار قرار گرفت، اما بعد از مدتی خبری از اصلاحات نبود تا اینکه بعد از رسوایی‌های رئیس مبنی‌بر به قدرت نشستن سوال‌برانگیزش، مسعود سلطانی‌فر وزیر وقت ورزش‌وجوانان با دادن اولتیماتوم خواستار اصلاحات در اسرع وقت شد.
او حتی مدیریتش در فدراسیون را خارج از دوره زمانی چهارساله تعیین‌شده تا ماه‌ها دنبال کرد آن‌هم بدون هیچ واکنشی ازسوی مسئولان. درحالی که وزارت ورزش همیشه تاکید داشت باید بلافاصله بعد از اتمام دوره ریاست چهارساله روسا و تا پیش از مجمع انتخاباتی فدراسیون‌ها، امور کار به سرپرست سپرده شود تا هیچ شبهه‌ای ایجاد نشود اما ظاهرا قانون در همه موارد برای محمدعلی شجاعی فرق داشت.
هجمه در انتظار سجادی
انتخاب فردی که سابقه‌ای در فوتبال ندارد و سابقه ورزشی‌اش هم پر از حاشیه بوده طبعا خبر جالبی برای هواداران معترض پرسپولیس نخواهد بود. سجادی احتمالا به‌خاطر انتخاب دوست سابقش با انتقادهای زیادی مواجه خواهد شد مگر اینکه این گزینه هم منتفی شود. باید کمی صبر کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید