ورزش 3/ سرمربی آلمانی جدید شیاطین سرخ برای تقویت خط حمله این تیم روی دو مهاجم بزرگ تمرکز کرده است.
منچستریونایتد روز دوشنبه اعلام کرد که رالف رانگنیک تا پایان فصل به عنوان مربی موقت هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و پس از آن حداقل دو سال در سمت مشاور در این باشگاه می‌ماند.
بر اساس اعلام این باشگاه، مجوز کار این مربی 63 ساله هنوز صادر نشده است. اگر این مجوز به موقع صادر شود، رانگنیک می‌تواند برای اولین بار در دیدار برابر آرسنال روی نیمکت تیم جدیدش حضور داشته باشد.
رانگنیک مربی بزرگ و قابل احترامی در فوتبال آلمان محسوب می شود و برای مثال لایپزیش را از دست چهارم توانست به بوندسلیگا برساند و این تیم در فصول گذشته از مدعیان قهرمانی محسوب می شده است. انتظار می رود او بتواند یونایتد را از بحران کنونی خارج کرده و به جمع مدعیان کسب سهمیه و شاید قهرمانی برگرداند، هرچند شانس قهرمانی را تقریبا باید از دست رفته دانست.
 گفته می شود سرمربی جدید یونایتد تقویت تیم برای خط حمله را مد نظر قرار داده است و برای این مهم روی تیمو ورنر ستاره چلسی و ارلینگ هالند نروژی نظر مثبت دارد.
ورنر در لایپزیش سابقه کار زیر نظر رانگنیک را دارد و در فصل آخر حضورش در این باشگاه توانسته بود 34 گل به ثمر برساند. همچینن رانگنیک خود باعث انتقال هالند به سالزبورگ و سپس شهرت جهانی او شد. هالند در دوران حضور رانگنیک در این باشگاه اتریشی توانست در 22 بازی زننده 28 گل باشد. انتقال این دو بازیکن در زمستان بسیار دشوار است ولی رانگنیگ که از تابستان مدیر ورزشی شیاطین سرخ خواهد بود، قصد دارد هر دو را برای انتقال به اولدترافورد متقاعد کند.
طبق شایعات، یونایتد حاضر است 118 میلیون پوند نیز برای هالند هزینه کند.
خط حمله یونایتد در حال حاضر متشکل از رونالدو، جیدون سانچو، ادی کاوانی، انتونی مارسیال، جسی لینگارد،مارکوس راشفورد و میسون گرین وود است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید