طرفداری/ مصطفی آجورلو و مجید صدری دربی سرخابی را دو روز زودتر شروع کردند
تقابل اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال و مصاحبه جنجالی سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس به سوژه مورد توجه رسانه‌ها در روزهای اخیر تبدیل شده است.
با این وجود بررسی شرایط متفاوت این اظهارات و مواضع دو طرف در این ماجرا نشان می دهد تفاوت قابل توجهی بین صحبت های مدیرعامل آبی ها و سرپرست قرمزها وجود دارد.
مصطفی آجورلو در جمع هواداران استقلال در یک سخنرانی غیر رسمی بدون اشاره به نام هر فرد یا باشگاه دیگری با کنایه مدعی شد در سالیان گذشته در حق استقلال ظلم شده و یک جریان سیاسی مانع از موفقیت و قهرمانی این تیم شده است که البته به شکل مشخص وزرای دولت قبل را مورد هدف قرار داد. 
در سوی دیگر سرپرست پرسپولیس در یک مصاحبه کاملا رسمی و صریح نسبت به شخص آجورلو، مدیرعامل استقلال اقدام به توهین کرده و حتی در بخش دیگری قهرمانی پاس را زیر سوال برده و حاصل دخالت های نظامی و سیاسی دانسته که ادعای عجیب و قابل پیگیری به نظر می رسد.
گذشته از ماهیت نامناسب تقابل دو طرف در این جریان و اینکه اصولا چنین مواضعی به سود فوتبال نیست، به نظر می رسد شرایط و محتوای صحبت های مطرح شده تا حدودی متفاوت به نظر می رسد.
از سویی مدیرعامل استقلال اشاره ای به نام طرف یا باشگاه مقابل نداشته و از سویی توهین یا اتهامی به طرف دیگر وارد نکرده اما در سوی دیگر واکنش سرپرست پرسپولیس متناسب با این اظهارات نبوده، صراحتا از طرف مقابل نام برده و البته از الفاظ ناشایستی در این مصاحبه استفاده کرده و حتی اتهامات را نسبت به باشگاههای دیگر وارد کرده که در نوع خودش عجیب به نظر می رسد.
هرچند گفته می شود مصاحبه سرپرست پرسپولیس با هدف بالا بردن میزان محبوبیت بین هواداران و حداقل دریافت حکم مدیرعاملی در این مقطع حساس صورت گرفته اما به نظر نمی رسد این دلایل هم توجیهات مناسبی برای توهین و حتی وارد آوردن اتهام به دیگران تلقی شود.بررسی تقابل مدیرعامل استقلال و سرپرست موقت پرسپولیس؛ از کنایه تا توهین
دربی ۴۸ ساعت زودتر شروع شد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید