خبر ورزشی/ این درست که فرهاد مجیدی آخرین دربی تهران را در ضربات پنالتی برده اما بنا به دلایلی بیشتر از یحیی به پیروزی در دربی نیاز دارد.
فرهاد مجیدی تاحالا در وقت‌های قانونی نتوانسته از سد گل محمدی عبور کند از طرفی استقلال چهار هفته است که فقط مساوی می کند و صدر جدول را به خاطر همین مساوی ها با پله پنجم عوض کرده است. مجیدی خوب می‌داند که اگر مقابل پرسپولیس هم امتیاز بدهد باز هم فاصله‌اش با صدر جدول بیشتر می‌شود و این درحالی است که هواداران استقلال امسال فقط انتظار قهرمانی دارند و به کمتر از آن راضی نمی‌شوند. پرسپولیس 5 سال است که قهرمان ایران می‌شود و هواداران استقلال امسال تشنه تر از سالهای گذشته به دنبال جام هستند از طرفی فرهاد می‌خواهد ثابت کند که توان بردن پرسپولیس در وقت‌های قانونی را هم دارد هرچند که او دوبار رقیب دیرینه را از دور رقابت‌های جام حذفی کنار زده است.
نکته دیگر این که در حال حاضر پرسپولیس در جدول بالاتر از استقلال است و یک امتیاز بیشتر دارد و اگر دربی تهران مساوی شود باز هم برتری پرسپولیس در جدول حفظ خواهد شد و به همین دلیل شاید یحیی گل محمدی خیلی از مساوی بدش نیاید هر چند که باید پذیرفت نتیجه مساوی هیچ کدام از هواداران دو تیم را راضی نخواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید