طرفداری/ پرسپولیسی ها از قضاوت موعود بنیادی فر خاطرات خوبی ندارند
قضاوت موعود بنیادی فر در دربی برای پرسپولیسی ها خوشایند نبوده است.
درنهایت موعود بنیادی‌ فر به‌عنوان داور دربی 97 انتخاب شد. داوری که پیش از این در مهرماه 98 نیز دربی رفت لیگ نوزدهم را قضاوت کرده بود. همان دیداری که گابریل کالدرون در تنها دربی ایرانی اش حاضر شد و با تعویضی طلایی و عجیب و غریب و فرستادن مهدی عبدی 17 ساله، درنهایت با گل او به پیروزی رسید.
اگرچه این دیدار به نفع پرسپولیس تمام شد اما پرسپولیسی ها از داوری موعود بنیادی‌فر خاطره خوبی ندارند. دلیل این موضوع نیز این بود که پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند بنیادی فر نه تنها چند خطای مسلم روی علیپور را نگرفت بلکه پنالتی برای استقلال گرفت که به گواه برخی کارشناسان پنالتی نبود.
همین موضوع باعث شده طی 24 ساعت اخیر طرفداران پرسپولیس با انتشار فیلم و عکس آن پنالتی به این موضوع اشاره کرده و به یحیی گل محمدی و همین طور مدافعان پرسپولیس در مورد قضاوت بنیادی فر هشدار دهند.
در آن بازی بنیادی فر برخورد شجاع و شجاعیان را پنالتی گرفت که به گواه بسیاری از کارشناسان این برخورد طبیعی بود. هرچند درنهایت علی کریمی این پنالتی را از دست داد و در ادامه بازی نیز اخراج شد تا درنهایت پرسپولیس با تک گل مهدی عبدی به پیروزی برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید