آخرین خبر/ نهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی ارتش در گرایش سرطناب با حضور ۵۰ ورزشکار پایور و دانشجو در قالب ۸ تیم از نیروها و سازمان‌های تابعه ارتش در دو بخش تیمی و انفرادی به میزبانی تربیت بدنی نیروی هوایی برگزار شد.
به گزارش آخرین خبر و به نقل از روابط عمومی ارتش، سرهنگ خلبان شریف عزیزی جانشین سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشکر از میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی عقاب نیروی هوایی ارتش، رشته سنگنوردی را یکی از رشته های کاربردی و مهم در ارتش عنوان و خاطر نشان کرد: خوشبختانه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی ارتش یکی از فعال‌ترین و پویاترین هیئت های ورزشی ارتش محسوب می شود.
وی افزود: هیئت کوهنوردی ارتش در طول سال با برگزاری مسابقات مختلف از جمله سنگ نوردی و اجرای برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی فصلی و برگزاری کلاس های تخصصی کوهنوردی برای خانواده بزرگ ارتش، نقش بسیار اثرگذاری در ارتقای آمادگی جسمانی کارکنان ایفا می کند.
گفتنی است در پایان این مسابقات  در بخش  تیمی تیم های نیروی زمینی  ارتش،دانشگاه افسری امام علی(ع)  و دانشگاه علوم و فنون فارابی به ترتیب مقام های  اول تا سوم را کسب کردند و در بخش انفرادی نیز آقایان علی کمالی از نیروی زمینی، جواد شیبانی از نیروی هوایی  و حسین قاسمی زاده از نیروی زمینی به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید