طرفداری/ شاهرخ بیانی کاپیتان اسبق استقلال که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد و با پیراهن هر دو تیم در دربی سرخابی گل زده به طرفداری گفت این‌بار نباید از سرخابی‌ها توقع بازی زیبا داشته باشیم.
شاهرخ بیانی پیش‌بینی کرد دربی سرخابی این بار یک بازی فیزیکی و درگیرانه باشد.
شاهرخ بیانی کاپیتان اسبق استقلال و ستاره سال های نه چندان دور فوتبال ایران که در دربی سرخابی هم با پیراهن پرسپولیس به استقلال گل زده و هم با پیراهن استقلال دروازه پرسپولیس را باز کرده، در آستانه دربی سرخابی حرف‌های جالبی زد.
شاهرخ بیانی گفت:
پیش‌بینی من این است که هر دو تیم استقلال و پرسپولیس با توجه به شرایط جدول برای ارائه بازی درگیرانه به میدان بیایند. فاصله بین بازی ها کم است و نمی‌توان توقع داشت این دو تیم به صورت جداگانه برای این بازی تاکتیک خاصی را مرور کرده باشند. پیش‌بینی من این است که یک بازی درگیرانه و فیزیکی را از هر دو تیم ببینیم که در این صورت نمی‌توان از دو تیم توقع داشت یک بازی جذاب را به نمایش بگذارند. شرایط جدول هم باعث می شود هم استقلال و هم پرسپولیس بیشتر به فکر نباختن باشند و بخواهند حداقل امتیاز را از این بازی بگیرند.
شاهرخ بیانی افزود:
وقتی فصل شروع شد استقلال شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس داشت اما هفته‌به‌هفته شرایط پرسپولیس بهتر شد و الان احساس می کنم دو تیم شانس برابری برای پیروزی در این بازی داشته باشند. در چنین دیدارهایی یک اتفاق تکلیف بازی را روشن می کند و فوتبال دوستان اگر دوست دارند یک بازی جذاب را ببینند باید امیدوار باشند این اتفاق در همان دقایق اول بازی رخ بدهد تا دو تیم از پیله احتیاط خارج شوند، در غیر این صورت به نظر می‌رسد باید برای تماشای یک مساوی دیگر آماده باشیم.
شاهرخ بیانی که این روزها مربی تیم نساجی است ادامه داد:
ما مقابل هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کردیم و با توجه به آنچه در این دو بازی دیدم دو تیم نسبت به هم برتری خاصی ندارند. من بارها بازی دربی را تجربه کردم. اگر تماشاگران در این بازی حضور داشتند، قطعاً بازی جذابی می شد. من عادت داشتم مقابل تماشاگران بهتر و با انگیزه تر بازی کنم و حضور تماشاچی می توانست این انگیزه را به بازیکنان هر دو تیم بدهد که بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید