ورزش 3/ پس از چند هفته زوج دفاعی پرسپولیس قابل حدس شده و فرجی و نعمتی دقایق حساسی را پیش رو خواهند داشت.
پرسپولیس در شرایطی پا به لیگ ۲۱ گذاشت که چند روز قبل‌ از هفته نخست باخت سنگین به الهلال را تجربه کرده بود و با توجه به رفتن کنعانی و نوراللهی یحیی باید دست به آزمون و خطا برای رسیدن به ساختار اصلی دفاعی تیمش می‌زد.
فرشاد فرجی که زمستان فصل قبل به پرسپولیس اضافه شده به مهره اصلی خط دفاع سرخ‌ها تبدیل شده و در هفت هفته ابتدایی کنار بازیکنان متفاوتی در دفاع پرسپولیس بازی کرده است. فرجی سومین دربی‌اش را تجربه خواهد کرد. او در دربی اولش با جنجال و دعوایش در انتهای بازی اخراج شد و در دربی حذفی هم کنار کنعانی‌زادگان عملکرد خوبی در دفاع سرخ‌ها داشت. او که یک برد و یک باخت در دربی را چشیده ماجراجویی تازه‌ای پیش رو دارد.
 زوج فرجی را اما علی نعمتی تشکیل خواهد داد. نعمتی ابتدا با تفکر دفاع سه نفره یحیی به ترکیب اصلی رسید و با عملکردی قابل قبولش، خود را به ترکیب اصلی تحمیل و در دوبازی گذشته جای پایش را محکم کرد. او عصر شنبه اولین دربی زندگی‌اش که مهمترین بازی دوران فوتبالی‌اش است را تجربه خواهد کرد. 
قرمزها پس از چندین هفته به ثبات در خط دفاعی خود رسیده‌اند و با توجه به مصدومیت کاپیتان سیدجلال حسینی، وظیفه سنگینی روی دوش زوج دفاعی جدید پرسپولیس خواهد بود و باید دید این دو بازیکن که هماهنگی نسبتا خوبی باهم دارند چه عملکردی از خود به جا می‌گذارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید