مهر/ مربی تیم ملی فوتبال ایران که در کادر فنی پرسپولیس نیز حضور دارد در آستانه دربی پایتخت گفت: امیدوارم بازیکنان دو تیم کاری با داور مسابقه نداشته باشند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس برای نود و هفتمین بار در تاریخ فوتبال باشگاهی کشور تکرار می‌شود تا جدال دو تیم قدیمی پایتخت نظر هواداران فوتبال را به خود جلب کند.
کریم باقری دستیار یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس که در کادر فنی تیم ملی ایران نیز حضور دارد درباره این دیدار که بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، گفت: امیدوارم هواداران بازی خوبی را تماشا کنند. آنها متأسفانه نیستند و امیدوارم از تلویزیون بازی خوبی را ببینند. بازیکنان هم بازی خوبی انجام دهند تا همه لذت ببرند.
مربی پرسپولیس افزود: بازیکنان دور از مسائل حاشیه‌ای با داور هم کاری نداشته باشند و بازی خودشان را انجام دهند و زیاد اعتراض نکنند. امیدوارم هر تیمی موقعیت‌های خوبی داشت و استفاده کرد برنده زمین شود. تاکید می‌کنم امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و طرفداران هم دیدار خوبی ببینند.
همچنین باقری از وساطت بازیکنان تیم ملی ایران برای بخشیدن مهدی طارمی به دلیل عدم پاسخگویی به تماس تلفنی او پرده برداشت و گفت: انصاری‌فرد و جهانبخش در لبنان (بازی تیم ملی ایران با لبنان که در رقابت های انتخابی جام جهانی) به اتاق من آمدند و با مهدی طارمی تماس گرفتند تا صحبت کنیم. مشکل که حل خواهد شد اما برخی مسائل مثل حفظ احترام بزرگ‌تر باید رعایت شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید