ورزش 3/ سنگربان پاری سن ژرمن به ستایش از زلاتان ابراهیموویچ پرداخت و از تاثیر زیاد این بازیکن در پیشرفت خود صحبت کرد.
جان لوئیجی دوناروما کار خود را از میلان آغاز کرد و محصول آکادمی این باشگاه ایتالیایی است. دوناروما در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به عنوان بازیکن آزاد از میلان جدا و به پاری سن ژرمن منتقل شد.
این انتقال باعث عصبانیت و ناراحتی مدیران این باشگاه ایتالیایی و هوادارانش شد و آنها بارها در طول این مدت خشم خود از نحوه جدایی دوناروما از این تیم را به اشکال مختلف نشان دادند.
این دروازه‌بان ملی‌پوش ایتالیایی چند روز قبل از سوی فرانس فوتبال عنوان بهترین گلر سال را به خود اختصاص داد. فتح یورو 2020 در این مهم نقش به سزایی داشت.
دوناروما درباره روزهای حضورش در میلان و هم تیمی شدن با زلاتان گفت:« زلاتان برای من دوست و انسان بسیار مهمی است و در بخش بزرگی از زندگی فوتبالی من نقش داشت. من با تمرین کنار او بسیار رشد و پیشرفت کردم؛ نه تنها در فوتبال بلکه در زندگی هم چیزهایی به من داد که به شدت به آنها نیاز داشتم. افتخار می کنم روزی هم تیمی او بودم.
زلاتان پشتکار عجیبی دارد. او این توان را دارد که بهترین نسخه از یک فوتبالیست را ارائه دهد. زلاتان چیزهایی به من می گفت که انجامش سخت اما شدنی بود و این کمک زیادی به من کرد. گاهی اوقات کنار آمدن با حرف ها و رفتارهای زلاتان سخت بود اما متوجه شدم که او به سود من صحبت می کند. حضور او در تیم کمک زیادی به من و دیگر بازیکنان کرد.»
دوناروما درباره اختلاف با کیلور ناواس(گلر کاستاریکایی پی اس جی) در پاری سن ژرمن گفت:« اصلا اینگونه نیست. ما رابطه بسیار خوبی با هم داریم و هیچ اختلافی بین ما نیست. ما دوستان خوبی برای همه هستیم و همه چیز به خوبی پیش می رود. هر دو آرام هستیم و به یدیگر احترام می گذاریم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید