تسنیم/ باشگاه استقلال پس از تساوی بدون گل تیم‌‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۷ و حواشی آن اطلاعیه‌ای صادر کرد.
باشگاه استقلال پس از تساوی بدون گل دربی 97 در هفته هشتم لیگ برتر با اشاره به اتفاقات قبل از بازی اطلاعیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:
«امروز را می‏‌توان به‌عنوان یکی از روزهای ماندگار در تاریخ باشگاه استقلال و فوتبال ایران ثبت کرد. بی‌تردید دستیابی به حق تبلیغات محیطی اقدامی مهم و بزرگ در جهت ثروتمند شدن و قدرتمند شدن باشگاه استقلال خواهد بود. در این میان لازم است از حمایت‌های مداوم برادر عزیز جناب آقای سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان و معاونان ایشان تقدیر و تشکر داشته باشیم که نقش فراوانی در این اقدام داشتند.
لازم است از حمایت هواداران عزیز که بدون حمایت آنها دستیابی به این هدف مقدور نبود هم تشکر و اعلام کنیم که ساختن استقلال قدرتمند و ثروتمند با حمایت دلگرم‌کننده هواداران عزیز این باشگاه قابل تحقق است. در این میان حمایت پیشکسوتان عزیز باشگاه استقلال و جامعه رسانه‌ای کشور نقش فراوانی در پیشرفت این موضوع و روند موجود داشته و دارد.
از همکاری ریاست محترم فدراسیون فوتبال جناب آقاى عزیزى خادم و مشاور حقوقى ایشان آقاى دکتر رفیعى همچنین ریاست سازمان لیگ جناب آقاى بهاروند و همکاران ایشان در آن سازمان قدردانی می‌کنیم و به‌عنوان خدمت‌گزار هواداران پرشور باشگاه استقلال امیدواریم در مسیر دستیابی به اهداف بزرگی که برای ما دور از دسترس نخواهد بود در کنار هم باشیم».


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید