طرفداری/ تیم‌های پرسپولیس و استقلال امروز در جریان هفته هشتم لیگ بیست و یکم به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه 0-0 به پایان رسید...
وقتی دربی تهران در کسالت بارترین حالت خود با نتیجه 0-0 به پایان رسید، بی اختیار یاد حرف های حمید مطهری افتادیم.
پیش از این بازی حمید مطهری، دستیار یحیی گل محمدی تاکید خاصی روی این جمله داشت که این دربی در کتاب تاریخ ثبت خواهد شد و هر کسی که سرمربیان استقلال و پرسپولیس را نمی شناخت با شنیدن این جملات در انتظار یک بازی تماما هجومی و جذاب می ماند اما ظاهرا این روز ها جملات قشنگ طرفداران زیادی در فوتبال پیدا کرده است. جملات قشنگی که با اهداف خاص در موقعیت های نامتناسب به کار می روند تا تنها هواداران را سر ذوق بیاورند و در فضای نه چندان سالم مجازی خودنمایی کنند.
آقای مطهری این بازی به لطف شما و همکارانتان در تیم رقیب در کتاب تاریخ ثبت شد اما نه به عنوان بازی ای زیبا، بلکه این دیدار به عنوان یکی از کسالت بار ترین دربی های تاریخ در کتاب تاریخ ثبت شد.
به این نقل قول از حمید مطهری پرداختیم چرا که توقعات از چنین شخصیتی بیش از این حرفها است که هدفش برای بیان یکسری از جملات تنها بار خودنمایی آن باشد...
از حمید مطهری به عنوان یک مربی فنی و اهل مطالعه، توقع داریم خود را از بازی واژه های قشنگ بیرون بکشد و دنبال انجام کار ماندگار باشد چون حرف ها هرچقدر هم که قشنگ باشند، ماندگار نیستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید