ورزش 3/ اعضای تیم فوتبال سپاهان معتقدند تیم داوری دیدار این تیم برابر گل‌گهر در جریان مسابقه چند اشتباه تاثیرگذار داشته است.
سپاهان در شرایطی با نتیجه 4 بر 2 در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر مغلوب گل گهر شد که چند صحنه مشکوک داوری در این مسابقه وجود داشت. اعضای تیم فوتبال سپاهان در جریان این مسابقه به تصمیمات داور اعتراض داشتند و معقتد بودند سوت‌های حسن اکرمی در نتیجه مسابقه اثرگذار بوده است.
سپاهانی ها در این مسابقه به سه صحنه اشاره می‌کنند که یکی گل آرمین سهرابیان در شروع بازی است و معتقدند این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است. صحنه دیگری جایی است که در وقت های اضافی نیمه اول توپ در حالت نامتعادل به دستان مدافع گل گهر برخورد می‌کند و در نهایت آخرین صحنه‌ای که سپاهانی ها معتقدند در دیدار برابر گل گهر حق‌شان ضایع شده به وقت‌های اضافی نیمه دوم مسابقه برمی‎‌گردد؛ جایی که برخورد شدیدی میان مدافع گل گهر و مهاجم سپاهان در محوطه جریمه رخ داد ولی حسن اکرمی ترجیح داد بازی ادامه پیدا کند و البته سپاهانی ها موفق شدند در حمله بعدی با ضربه دانیال اسماعیلی فر اختلاف را به 2 برسانند و درنهایت بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود آبی پوشان سیرجانی خاتمه پیدا کرد.
جالب اینکه محرم نویدکیا که قول داده هیچ وقت در مورد اتفاقات داوری حرف نزند، در کنفرانس خبری پس از شکست تیمش نیز همچنان به قول خود وفادار ماند و بیشتر در مورد دلایل فنی شکست مقابل شاگردان امیرقلعه نویی صحبت کرد.
این صحنه گل سهرابیان است که سپاهانی ها با انتشار این تصویر معتقدند گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

این صحنه ای است که در آخرین ثانیه های نیمه اول موجب اعتراض سپاهانی ها شده است.

در این صحنه سپاهانی ها معتقدند خطای کف پا روی یاسین سلمانی گرفته نشده و در ادامه تیم گل گخر موفق به ثبت گل سوم مسابقه شده است.

این صحنه به همراه گل آرمین سهرابیان  بیشترین اعتراض سپاهانی ها را به همراه داشته است؛ جایی که آنها معتقدند توپ از مدافع گل گهر رد شده و این بازیکن تنها پای مهاجم سپاهان را هدف قرار داده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید