خبرآنلاین/ علیرضا کهوری کارشناس داوری، معتقد است بنیادی‌فر داور اول دربی ،امروز خوب قضاوت کرده است.
علیرضا کهوری کارشناس داوری عملکرد بنیادی فر داور اول دربی ۹۷ را  خیلی عالی دانست. او نظراستقلالی ها درباره خطای پنالتی  پرسپولیسی ها در دقیقه ۸۷ روی ژستد را قبول ندارد و گفت:« داوری عالی بود. و صحنه دقیقه ۸۷ اصلا پنالتی نبود. اگر قرار بود این خطاها را پنالتی بگیریم، باید در بازی ۶۰ تا پنالتی گرفته شود. کیفیت کار داوری خوب بود و من به بنیادی فر تبریک می گویم و خیلی عالی قضاوت کرد.»
کهوری همچنین تصمیم جنجالی دیگر بنیادی فر در اواسط نیمه دوم که به سود استقلال خطا اعلام کرد و باعث اعتراض کادر فنی پرسپولیس شد را قبول ندارد و گفت:« ببینید چه داور چهارم و چه کمک داور زیر نظر داور اول کار می کنند، درست است که باید تیمی کار کنند اما رای نهایی را داور اول می گیرد. احتمالا زاویه دید بنیادی فر در آن صحنه بهتر از کمکش بوده و تصمیم نهایی را خودش گرفت.»
کارشناس داوری با آرزوی موفقیت برای داور اول دربی گفت:« بنیادی فر از داوران خیلی خوب فوتبال است و در لیگ قهرمانان قضاوت میکند و نفر دوم لیست ما است و آینده درخشانی را برایش آرزو می کنم. شک ندارم مثل فغانی به درجات بالا می رسد.»
او درباره صحنه دیگری که استقلالی ها با انتشار عکسش معتقد بودند توپ به دست بازیکن پرسپولیس خورده، گفت:« من صحنه را ندیدم، اما پرس و جو که کردم گفتند ادامه بازی درست بوده است.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید