خبر ورزشی/ مسابقه‌ای که بی اغراق یک موقعیت گل حتمی یا یک صحنه فنی زیبا در آن ندیدیم، مدعیانی دارد که از زمین و زمان طلبکارند.
دربی بی کیفیت تهران که ۹۰ دقیقه مایه عذاب، تاسف و حسرت فراوان بود همچنان طلبکار دارد! طلبکارانی که بابت مطالبات عجیب خود به صف ایستاده اند و زنبیل به دست فقط برای افرادی نامعلوم که در صحنه هم حاضر نیستند، داد و فریاد می‌کنند!
این فوتبال بی کیفیت که میان تمام بازی‌های لیگ از نظر فنی و کیفی یک بدآموزی تمام عیار بود؛ طلبکارانی دارد که تا به حال در عمرمان ندیده‌ایم.
مسابقه ای که بی اغراق یک موقعیت گل حتمی یا یک صحنه فنی زیبا در آن ندیدیم، مدعیانی دارد که از زمین و زمان طلبکارند. هر کدام از طرفین ماجرا، جوری برای شاهکار مسلم خود در این بازی کف می‌زنند و از افکار عمومی توقع ایست خبردار دارند که انگار چه خدمتی به خلق الله کرده اند و چه فوتبال تماشایی و دلچسبی ارائه داده اند.
انگار یادشان رفته این شما هستید که باید بابت نمایش ضعیف و دور از انتظارتان از مردم عذرخواهی کنید. شهامتش را ندارید؛ بیخود می‌کنید وارد فوتبال می‌شوید و برای شهروندان ما حکم صادر می‌کنید. چه کسی به شما این اختیار را داده که طلبکارانه با همه سخن بگویید؟
فوتبالدوستان ایرانی وقتشان را از سر راه نیاورده اند که بازی درب و داغان تیم‌های شما را ببینند، همه چیز را خاضعانه نادیده بگیرند و دم بر نیاورند اما پس از افتضاحی که در این دربی رقم زدید، این همه غرولند را هم تحمل کنند!
شما چه جایگاهی دارید که تعیین تکلیف می‌کنید؟ مقابل این مردم که با تمام وجود از تیم‌های شما حمایت می‌کنند، کی هستید که اینقدر سر این و آن منت می‌گذارید؟ به جای یک عذرخواهی مفصل از مردم بابت این دربی فاجعه بار، حالا برای ما طلبکار هم شده اید؟
 اجازه ندارید با مردم خوب ما، با هواداران فوتبال ایران که کارشان شده تحمل این فوتبال بی حساب و کتاب، این گونه سخن بگویید. وقتی عرضه ارائه یک فوتبال ساده، روان و قابل تحمل را ندارید، لطفا توپ را به زمین این و آن شوت نکنید. یک کلام بگویید ما لیاقت این هواداران خوب را نداریم؛ همین...


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید