تسنیم/ هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد، این تیم چیزی کمتر از دیگر مدعیان قهرمانی ندارد.
مهدی تیکدری درباره برتری 4 بر 2 گل‌گهر سیرجان مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: به چیزی جز برد فکر نمی‌کردیم و فقط برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدیم. در نیمه اول با سیستم 1-3-2-4 بازی کردیم و در نیمه دوم با سیستم 3-4-3 به میدان رفتیم. خوشبختانه کادر فنی، آنالیز خیلی خوبی از سپاهان داشت و قرار بر این بود که اگر به گل رسیدیم، تغییر سیستم بدهیم تا با بستن راه‌های نفوذ سپاهان،‌ از ضعف آنها بیشترین بهره را ببریم. سپاهان واقعاً تیمی قدرتمند است، اما کیفیت خودمان را با شکست این تیم نشان دادیم.
وی در مورد صدرنشینی گل‌گهر سیرجان در پایان هفته هشتم لیگ برتر خاطرنشان کرد: از شروع فصل فشار زیادی روی ما وجود داشت، اما گل‌گهر بازی به بازی جلو آمده و خوشبختانه الان شرایط خوبی داریم. می‌دانیم تا پایان لیگ کار دشواری داریم، اما تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم.
هافبک گل‌گهر سیرجان که در این مسابقه توانست دو بار دروازه سپاهان را باز کند، به تسنیم گفت: از ابتدای فصل فشار زیادی روی من ایجاد شده بود، اما خدا را شکر می‌کنم که دو گل زدم. البته کسب 3 امتیاز از هر چیزی مهم‌تر بود. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و من هم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم.
تیکدری در پاسخ به این پرسش که آیا گل‌گهر سیرجان می‌تواند برای فتح جام قهرمانی لیگ برتر با تیم‌هایی چون پرسپولیس، سپاهان و استقلال رقابت کند یا خیر، تصریح کرد: هیچ چیزی کمتر از دیگر مدعیان قهرمانی نداریم. در لیگ امسال سپاهان را شکست دادیم و برابر پرسپولیس و استقلال هم به تساوی رسیدیم. این نشان می‌دهد که قدرت تیمی گل‌گهر بالاست. ما می‌جنگیم و نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داریم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید