آخرین خبر/ اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چه زمانی معرفی می شوند؟
به گزارش فوتبالی، بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش در حاشیه مراسم کانون مربیان فوتبال در پاسخ به این سوال که چه زمانی اعضای هیات مدیره پرسپولیس مشخص خواهند شد، گفت: نمی‌توان زمان دقیق را برای معرفی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل اعلام کرد اما یک کارگروه خبره در وزارت ورزش روی این موضوع مشغول کار هستند و پس از جمع بندی نهایی حتما این باشگاه هم از نظر مدیریتی چارت قانونی خود را خواهد شناخت.
او در واکنش به شایعه انتخابش به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: بنده فقط سعی کردم مشاوره درستی در اختیار وزیر ورزش بگذارم و در این مقطع نمی‌توانم مسئولیت رسمی در باشگاه پرسپولیس قبول کنم. پیشنهادهایی شده بود اما حضور بنده در باشگاه پرسپولیس، دراین مقطع منتفی است.
ذوالفقار نسب در پاسخ به سوال دیگری که آیا مجید صدری شانسی برای مدیرعاملی دارد پرسپولیس دارد، بیان کرد: قطعا همه افرادی که از آنها تاکنون نامبرده شده دارای شانس هستند که آقای صدری هم یکی از آنها است.
پیش از این در روزهای گذشته اخباری به پایگاه خبری فوتبالی رسیده بود که بر اساس آن، بیژن ذوالفقارنسب به عنوان نماینده پیشکسوتان و فرد مورد اعتماد وزیر ورزش و جوانان، قرار بود وارد هیات مدیره پرسپولیس شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید