آخرین خبر/ بارسلونای ژاوی شب گذشته اولین شکست خود را در مقابل بتیس تجربه کرد که خوانمی توانست گلی سه امتیازی را برای تیم آندلوسی به ثبت برساند.
به گزارش فوتبالی، بتیس با این پیروزی توانست تا رتبه سوم جدول لالیگا پیش برود و خودش را به عنوان یکی از آماده ترین تیم های لالیگا ثابت کند. در پایان بازی البته یک اتفاق جالب رخ داد. در حقیقت جرارد پیکه مدافع بارسلونا در پایان بازی پیراهن خود را به خواکین مهاجم 40 ساله بتیس هدیه داد و البته در کنار امضا یک جمله ویژه را به عنوان یادگاری برای خواکین نوشت.
خواکین تایید کرده است که به زمان بازنشستگی نزدیک می شود چرا که در این فصل کمرنگ تر از همیشه بوده است و به نظر می رسد که پس از سالها قرار است که به دوران حضورش در فوتبال خاتمه ببخشد. پیکه پشت پیراهن یادگاری که به خواکین هدیه کرده، نوشته است:"تقدیم به دوست من، خواکین که یک نابغه فوق العاده است. به خاطر کل دوران فوتبالت به تو تبریک می گویم."خواکین تصویری از هدیه پیکه را در اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته است:" ممنون، جرارد."
خواکین جدا از دوران فوتبال فوق العاده اش به خاطر شوخ طبعی خود در میان فوتبالدوستان اسپانیایی شناخته می شود چرا که معمولا شوخی های زیادی با افراد مختلف به خصوص در شبکه های اجتماعی انجام می دهد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید