طرفداری/ مهدی عبدی در بازی دیروز نتوانست توقعات را برآورده کند.
مهدی عبدی حتی صاحب یک موقعیت گل هم در دربی نشد.
در اکثر نظرسنجی هایی که قبل از بازی پرسپولیس و استقلال در فضای مجازی برگزار شد، هواداران پرسپولیس بیش از هر بازیکنی به مهدی عبدی برای گلزنی رای داده و پیش بینی می کردند مهاجم جوان تیمشان که سابقه گلزنی در دربی را دارد، با توجه به میزان آمادگی و روحیه مناسبی که به خاطر گلزنی در بازی قبل داشته، از بیشترین شانس برای باز کردن دروازه استقلال برخوردار است.
اما مهدی عبدی که با تصمیم یحیی گل محمدی از دقیقه 78 پا به میدان گذاشت، نتوانست عملکرد موفقی داشته و در این 12 دقیقه حتی یک موقعیت نصفه و نیمه نیز برایش تدارک دیده نشد تا دربی 97 برای این مهاجم جوان با ناکامی به پایان برسد.
در این میان البته این اعتقاد وجود دارد کادرفنی باید زودتر از این به عبدی میدان می داد و زمان بیشتری را در اختیار او قرار می داد اما در مجموع با تدابیر و تصمیم گل محمدی عبدی در طول 12 دقیقه حضورش در میدان بیشتر سعی داشت مدافعان صاحب توپ حریف را تحت فشار قرار دهد تا مانع از بازیسازی آن ها شود.
جالب این که حامد پاکدل مهاجم تند و تیز سرخ ها نیز که در لحظات پایانی بازی وارد میدان شدT با یک فرار سریع باعث شد مدافع حریف کارت زرد بگیرد تا نشان دهد می توانست با حضور زودهنگام تر در میدان مدافعان حریف را بیشتر به دردسر بیندازد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید