آخرین خبر/ صحنه‌های مشکوک داوری تنها جنجال دربی کسل‌کننده 97 نبوده است.
به گزارش فوتبالی، این بازی سرد و بی‌کیفیت در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که گویا یکی از نفراتی که فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد، از تصمیم سرمربی تیمش اصلا راضی نبوده است.
در شرایطی که وریا غفوری و سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان‌های دو تیم، غایبان بزرگ دربی 97 بودند و البته نفراتی مثل احسان پهلوان و رشید مظاهری هم جایی در بازی دیروز نداشتند، یکی از نفرات سرشناس دو تیم انتظار داشت که سرمربی تیمش، برای دقایقی هم که شده به او فرصت حضور در میدان را بدهد.
این بازیکن، زمانی حدود یکساعت مشغول گرم کردن بود تا به محض اینکه سرمربی تیم نام او را صدا کرد، آماده ورود به میدان شود اما سرمربی تیمش به او بازی نداد تا این بازیکن حسابی ناراحت شود و به گفته افراد حاضر در ورزشگاه آزادی، ناراحتی در چهره این بازیکن هنگام خروج از ورزشگاه کاملا مشخص بود.
طبق اخباری که به خبرنگار فوتبالی رسیده، این بازیکن در یک جمع خصوصی از سرمربی تیمش گلایه کرده که چرا با وجود اینکه او بیشتر از یکساعت مشغول گرم کردن بوده، به او بازی نداده است. بازیکن مربوطه در بازی قبل از دربی نمایش خوبی داشت و امیدوار بود دیروز هم به میدان برود که این اتفاق رخ نداد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید