ورزش 3/ بر اساس ادعای توتو اسپرت ادینسون کاوانی به جدیدترین گزینه سران یوونتوس برای تقویت خط حمله این تیم تبدیل شده‌است.
یوونتوس در این فصل با وجود بازگشت ماسیمیلیانو آلگری به این تیم نیز روزهای خوبی را تجربه نکرده است. آنها در حال حاضر رتبه هفتم را به خود اختصاص داده‌اند و با صدر جدول نیز فاصله تقریباً زیادی دارند. همچنین اگرچه یووه صعود خود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده اما این موضوع نیز با شکست سنگین آنها برابر چلسی تحت الشعاع قرار گرفت.
اما به نظر می‌رسد که یکی از مهم‌ترین مشکلات یوونتوس که باعث شده این تیم نتواند در این فصل نتایج مورد انتظار را کسب کند، ضعف خط حمله این تیم بوده است. بیانکونری در این فصل از رقابت‌های سری‌آ تا به اینجا(پیش از بازی امشب برابر جنوا) تنها 20 گل به ثمر رسانده است. در واقع تیم آلگری از حیث تعداد گل زده در بین 10 تیم اول، بدترین آمار را از خود به ثبت رسانده است.
از مدت‌ها قبل شایعات زیادی در مورد گزینه های یوونتوس برای تقویت خط حمله شنیده شده است. بر اساس گزارش ها در ایتالیا به نظر می رسد که جذب دوشان ولاهوویچ اولویت اصلی این باشگاه محسوب می‌شود اما به نظر می‌رسد که نهایی کردن این انتقال در ژانویه کار بسیار دشواری خواهد بود. از طرف دیگر ستاره آرژانتینی و نیمکت نشین پاری‌سن‌ژرمن یعنی مائورو ایکاردی نیز یکی دیگر از گزینه های بانوی پیر به حساب می آید.
 با این وجود توتو اسپورت در گزارشی از جدیدترین گزینه یوونتوس برای تقویت خط حمله خود رونمایی کرده است. بر این اساس باشگاه تورینی به جذب ادینسون کاوانی از منچستریونایتد ابراز علاقه نشان داده است. کاوانی در یونایتد بیشتر یک نیمکت‌نشین بوده و اصلا بعید نیست که او در ژانویه راهی یوونتوس شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید