تسنیم/ دیدارهای هفته شانزدهم رقابت‌های سری A ایتالیا با ثبت یک پیروزی خارج از خانه برای لاتزیو مقابل آبی‌پوشان شهر جنوا پیگیری شد.
در ادامه بازی‌های شانزدهمین هفته از رقابت‌های سری A ایتالیا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال سامپدوریا در خانه به مصاف لاتزیو رفت و در نهایت با نتیجه 3 بر یک به میهمان خود باخت.
لاتزیو که از دقیقه 67 با اخراج هافبک صربش سرگئی میلینکوویچ ساویچ 10 نفره شد، با گلزنی همین بازیکن در دقیقه 7 پیش افتاد. پس از او هم چیرو ایموبیله مهاجم ایتالیایی لاتزیو دو بار دو گل دیگر در دقایق 17 و 37 به ثمر رساند. یک دقیقه پایان مانولو گابیادینی تنها موفق به جبران یکی از گل‌های خورده برای سامپدوریا شد اما این گل فایده‌ای به حال تیم میزبان نداشت.
با این نتیجه لاتزیو 25 امتیازی شد و موقتاً بالاتر از یوونتوس در رده هفتم جدول قرار گرفت. سامپدوریا اما با 15 امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.
در آخرین بازی شب دوم از هفته شانزدهم سری A امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران، یوونتوس میزبان جنوا خواهد بود. همچنین فردا نیز از ساعت 21 امپولی میزبان اودینزه است و از ساعت 23:15 نیز کالیاری از تورین پذیرایی خواهد کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید