فارس/ هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در هر بازی تلاش می کنیم رکورد بهترین خط دفاعی حفظ شود. 
مصطفی احمدی در مورد برد بیرون از خانه آلومینیوم اراک مقابل تراکتور در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. از حریف سرتر بودیم و بهتر شروع کردیم. توپ و زمین در اختیار ما قرار داشت. در نیمه اول توانستیم به آنچه می‌خواهیم برسیم و با روحیه برنده به رختکن رفتیم. در نیمه دوم یک گل دیگر هم زدیم که بعد از آن، تراکتور فشار زیادی ایجاد کرد تا به گل برسد اما خدا را شکر ساختارمان آنقدر خوب بود که توانستیم گل‌ها را حفظ کنیم.
وی در مورد اینکه آیا می‌توانستند گل‌های بیشتری به ثمر برسانند، گفت: چند موقعیت خیلی خوب به دست آوردیم و دروازه‌بان آنها چند تک به تک را مهار کرد. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما در کل مهم بردن بازی بود. به ما اعلام شده که بازی بعدی با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. خوشحالیم که توانستیم در آستانه باز شدن استادیوم‌ها و حضور تماشاگران، هدیه خوبی به آنها بدهیم.
هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد اینکه اکنون با 16 امتیاز در کنار سپاهان و گل‌گهر قرار دارند و جزو صدرنشینان محسوب می‌شوند، عنوان کرد: سپاهان و گل‌گهر هم مانند بقیه تیم‌ها زحمت می‌کشند اما کادر فنی هر روز به ما می‌گوید که باید بازی به بازی جلو برویم و کاری به جدول و تیم‌های دیگر نداشته باشیم. ما فقط به تیم خودمان نگامی‌کنیم و به دنبال این هستیم که در هر مسابقه برنده باشیم.
احمدی در خصوص اینکه آیا آلومینیوم مهمان ناخوانده و چندروزه بالای جدول است یا قصد دارد به این بالانشینی ادامه بدهد، گفت: مسلماً تمام تلاش‌مان این است که بالای جدول بمانیم. سال گذشته هم تا نیم‌فصل جزو تیم‌های بالای جدول بودیم. اصلاً به این فکر نکنید که چند روزی مهمان هستیم و بعد به رتبه‌های پایین‌تر می‌رویم. مطمئن باشید در هر بازی با تمام وجود به زمین می‌رویم تا بالای جدول بمانیم.
وی در مورد اینکه آلومینیوم بهترین خط دفاع لیگ را با یک گل خورده از 8بازی در اختیار دارد، عنوان کرد: تمام تلاش‌مان این است که این رکورد را حفظ کنیم. همانطور که گفتم بعد از گل دوم، تراکتور فشار زیادی آورد اما توانستیم ساختار دفاعی خودمان را حفظ کنیم. این خیلی خوب است که تا الان فقط یک گل خورده‌ایم و مسلماً همین رویه را ادامه می‌دهیم تا در هر بازی بهترین عملکردمان را داشته باشیم. تیم خیلی خوبی داریم. همه بچه‌ها با هم همدل و رفیق هستند. از مدیریت و کادر فنی تا بازیکنان و کاپیتان‌ها همه هماهنگ و یکدل هستیم. ان‌شاالله همدلی را حفظ کنیم تا این موقعیت خوب ادامه‌دار باشد.
احمدی در خصوص تقابل با فجرسپاسی در دو بازی لیگ برتری و جام حذفی و اینکه آیا کار راحتی مقابل این تیم دارند، گفت: نمی‌توانیم بگوییم کارمان راحت است و برنده این بازی‌ها هستیم. صددرصد کار سختی داریم. فجر سپاسی تیم گردن کلفت و چغری است اما می‌رویم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و از سد محکم این تیم عبور کنیم. آنها جنگنده و پرتلاش هستند و باید تلاش‌مان را چند برابر کنیم تا سه امتیاز بازی لیگی را بگیریم و همچنین در جام حذفی هم به مرحله بعدی صعود کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید