ورزش 3/ حامد شیری می‌گوید پیروزی در بازی روز گذشته اهمیت زیادی برای آنها داشت.
حامد شیری در خصوص برد نساجی مقابل پدیده مشهد به خبرنگار ما گفت: شرایط لیگ امسال طوری است که بازی کردن با همه تیم ها سخت است و با توجه به اینکه زمین ما کیفیت خوبی ندارد، بازی ها برایمان سخت تر می‌شود. 
او با اشاره به بازی های سخت نساجی در هفته های گذشته، گفت: ما در هفته های گذشته نتایج خوبی نگرفتیم که البته باید این را هم بگوییم که تمام بازی هایی که ما بیرون از خانه داشتیم با تیم های اول تا پنجم فصل قبل بود و هفته آینده هم با فولاد بازی داریم و در این چند هفته بازی های بیرون از خانه‌مان سخت بوده است.
شیری درباره بازی با پدیده توضیح داد: در این بازی تمام تلاشمان را کردیم که امتیازات لازم را بگیریم. هرچند که می‌توانستیم بهتر از این کار کنیم ولی روز خیلی مهمی برای تیم نساجی بود و باید بازی را می‌بردیم تا از جدول عقب نمانیم و خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم بازی را ببریم و به بازی های آینده امیدوار باشیم.
کاپیتان نساجی در واکنش به اینکه بهترین گلزن نساجی در ادوار لیگ برتر لقب گرفته، عنوان کرد: طبق آماری که دادند دهمین گل من در نساجی بود اما برای من زیاد مهم نیست و همیشه باید موفقیت تیم اولویت اول قرار بگیرد و تمام تلاشم را بکنم که عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم برای تیم مثمرثمر یاشم.
وی در خصوص داوری بازی روز گذشته و صحنه ای بازیکنان نساجی اعتقاد به پنالتی داشتند، توضیح داد: صحنه کاملا واضح و مشخص بود. البته فکر می‌کنم داور تقصیری نداشت، شاید فاصله اش دور بود و اگر نزدیک تر بود می‌توانست بهتر تصمیم بگیرد و این نظر شخصی من است چون در آن زاویه نور آفتاب به یک شکلی بود که‌ خط کشی زمین کاملا مشخص نبود و فکر می‌کنم یکی از دلایلی که داور آن صحنه را پنالتی اعلام نکرد همین باشد ولی کمک داور می‌توانست خیلی بهتر باشد و می‌توانست به تصمیم داور کمک کند. بهرحال مهم سه امتیاز بازی بود که توانستیم به دست بیاوریم تا بتواند به ما کمک کند تا روندمان را حفظ کنیم.
شیری ادامه داد: داور دید کافی نداشت که صحنه را ببنید. خطا اتفاق افتاد ولی داور خط محوطه هجده قدم را ندید و بخاطر همین هم تردید داشت که خطا را داخل محوطه اعلام کند یا بیرون محوطه که بیرون از محوطه اعلام کرد.
مدافع باتجربه نساجی در مورد وضعیت زمین چمن این تیم اظهار داشت: صحبت کردن در مورد موضوعاتی که درست نمی‌شود فایده ای ندارد و ما باید تمام تمرکزمان را برای هفته های آینده بگذاریم. چیزی که در اختیارمان است همین است و باید با آن کنار بیاییم و تلاش کنیم سبکی که مورد نیاز است بتوانیم در این زمین استفاده کنیم و تمرین کنیم آن مدل بازی کنیم. قبل تر از این من و خیلی از اعضای باشگاه و بازیکنان تیم درباره این موضوع صحبت کرده‌اند، وقتی قرار نیست اتفاقی بیفتد، اگر درباره این مساله صحبت نکنیم بهتر است.
او در پایان درباره دیدار هفته آینده نساجی مقابل فولاد عنوان کرد: بازی کردن با تیم آقای نکونام همیشه سخت بوده است. فولاد شکل تیمی خیلی خوبی دارد و این بازی هم یکی از بازی های سخت بیرون از خانه ماست. تمام تلاشمان را می‌کنیم که در روزهای پیش رو خیلی خوبی برای بازی آینده ریکاوری کنیم و خودمان را برای بازی با فولاد آماده کنیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که امتیاز لازم را از آن بازی هم بگیریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید