فارس/ سرمربی یوونتوس که مهاجم خود را با لفظی عجیب بیرون کشید، در نشست خبری از علت این کار به صحبت پرداخت.
شب گذشته در چارچوب رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، تیم فوتبال یوونتوس مقابل جنوا به برتری 2 بر صفر رسید و توانست به یک برد ارزشمند دیگر دست یابد. این تیم اکنون توانست به رده پنجم صعود کند و فاصله خود را با 4 تیم بالایی کمتر کند.یوونتوس این فصل به شدت با مشکل روبه‌رو بوده و سعی دارد بتواند در جمع 4 تیم پایانی قرار گیرد و راهی لیگ قهرمانان اروپا شود.
در این بازی البته اتفاق جالبی رخ داد و دعوایی بین سرمربی یووه و مهاجم اسپانیایی شکل گرفت. در دقیقه 72 آلوارو موراتا به دلیل تکل روی بازیکن جنوا از داور مسابقه کارت زرد گرفت و سپس به بحث با «داویده بیراسچی» پرداخت. آلگری برای جلوگیری از گرفتن کارت زرد دوم، موراتا را در همان لحظه بیرون کشید. در هنگام خروج این بازیکن، میکروفون‌ها کنار زمین صدای آلگری را ضبط کردند که او به شدت به مهاجم خود تاخته است.
آلگری به موراتا در هنگام تعویض گفت: تو یک خطا به آنها دادی پس ساکت شو! موراتا نیز در پاسخ به سرمربی خود اظهار داشت: مگر من چه کار کردم؟
این موضوع به اتمام رسید ولی خبرنگاران در نشست خبری از سرمربی بانوی پیر در این خصوص سوال پرسیدند. آلگری درباره این اظهارات پاسخ داد: او کارت زرد گرفته بود و داشت با داور بحث و جدل می‌کرد. به همین خاطر من تصمیم گرفتم که او را بیرون بکشم. موراتا نمایش خوبی داشت همانطور که کل تیم نمایش خوبی از خود به ثبت رسانید.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید