ایسنا/ بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این‌که کار برای قهرمانی فولاد سخت است و راه طولانی دارد، گفت: نکونام قابلیب این‌که فولاد را به قهرمانی برساند، دارد.

میثم سلیمانی درباره تساوی فولا مقابل فجرسپاسی، اظهارکرد: بازی خوبی بود و کسب یک امتیاز خارج از خانه نیز خوب است. زمین حافظیه شیراز واقعا برای فوتبال نبود و کار را برای فولادی که روی زمین کار می‌کند، سخت کرده بود و همین نیز از کیفیت فوتبال فولاد کم کرده بود.
وی افزود: اگر زمین فجر کمی بهتر بود، فولاد راحت تر فوتبال بازی می‌کرد و حتی نتیجه به صورت دیگری رقم می‌خورد. همچنین باید بگویم که فجر لیاقت حضور در لیگ برتر را دارد  و البته لیاقت آن‌ها این زمین خراب نیست و باید بیشتر به این تیم برسند.
بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه درباره عملکرد تیم نکونام در چهار بازی اخیر، گفت: نکونام سه فصل متوالی است که هدایت فولاد را برعهده دارد. البته او در چهار بازی اول فصل لیگ بیست و یکم هدایت فولاد را برعهده نداشت که وقتی هم آمد چهار پنج بازیکن او جدا شده بودند و رساندن تیم به شرایط ایده‌آل نیازمند زمان است. اما نکونام تا الان نتایج خوبی گرفته و فولاد نیز فوتبال خوب و روانی به نمایش می‌گذارد.
وی در پاسخ به این سوال که نکونام به همراه فولاد می‌تواند موفقیت‌های دو فصل گذشته را تکرار کند؟ افزود: نکونام این قابلیب را که فولاد را به قهرمانی برساند، دارد. او مربی خیلی خوب و با تفکرات خیلی خوب است و می‌تواند امسال هم نتیجه بگیرد، البته به شرطی که فولاد تقویت شود. کار برای قهرمانی فولاد سخت است و راه طولانی دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید