ایرنا/ پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اینکه دو تیم بزرگ پایتخت نتوانند حتی یک حمله قابل قبول روی دروازه یکدیگر طراحی کنند، به هیچ عنوان اتفاق خوبی نیست. شرایط طوری بود که گویی نباختن به رقیب سنتی از هر اتفاقی برای آنان خوشحال‌کننده‌تر است. 
صادق ورمزیار با اشاره به تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در شهرآورد ۹۷ اظهار داشت: عملکرد دو تیم در شهرآورد ناامید کننده بود و فوتبال سرد و کسل کننده‌ای را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: استقلال و پرسپولیس برای تساوی پا به زمین گذاشته بودند و عملکردشان هیچ بار فنی نداشت. دو تیم بزرگ پایتخت نتوانستند در طول ۹۰ دقیقه حتی یک حمله قابل قبول طراحی کنند و این به هیچ عنوان خبر خوبی نیست.
پیشکسوت استقلال اضافه کرد: هر دو تیم یک حس مشترک داشتند، آنها از اینکه به رقیب سنتی نباخته بودند خوشحال به نظر می‌رسیدند.
ورمزیار افزود: نمی‌توانم به ضرس قاطع بگویم خطای صورت گرفته در دقیقه ۸۷ پنالتی بود یا نه و در مورد آن باید کارشناسان داوری نظر بدهند اما نمی‌توان کتمان کرد در چند بازی اخیر داوری‌ها به ضرر استقلال بوده است.
وی تاکید کرد: فرهاد مجیدی حق دارد از داوری‌ها ناراحت باشد؛ او از برخی پیشکسوت‌های استقلال دلگیر است ولی بداند قدیمی‌ها، دل و روحشان با استقلال است و می‌خواهند تیم محوبشان به موفقیت برسد.
بازیکن اسبق استقلال گفت: اگر فرهاد مجیدی با پیشکسوت‌های استقلال در ارتباط باشد هیچ کدام از این حرف و حدیث‌ها و ناراحتی‌ها به وجود نمی‌آید و آنها به جای اینکه حرفشان را در رسانه‌ها بزنند به خودش می‌گویند. من، صادق ورمزیار، دوست دارم استقلال به موفقیت برسد و به فرهاد مجیدی توصیه می‌کنم تمرکزش را روی مسائل فنی گذاشته و تیم تحت هدایت خود را دوباره به روزهای خوب برگرداند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید