طرفداری/ ایران یک بازی حساس مقابل عراق در پیش دارد.
تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی روز 7 بهمن ماه مسابقه خود برابر تیم ملی عراق را برگزار خواهد کرد که بازی با عراق سومین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر عراق در سال 1400 خواهد بود.
تیم ملی فوتبال کشورمان برابر سوریه هم همین شکل را داشته و 3 بار در سال 1400 به مصاف تیم ملی فوتبال سوریه رفته است.
تیم ملی هر 3 دیدار خود برابر سوریه را با پیروزی پشت سرگذاشته است، یک برد 1-0 و 2 برد 3-0 حاصل تلاش تیم ملی فوتبال کشورمان برابر تیم ملی سوریه بوده است.
اگر ماجرای فوتبال ما برابر سوریه تکرار شود، تیم ملی فوتبال یک برد 3-0 دیگر به تیم ملی عراق بدهکار است! تیم ملی ایران در دو بازی قبلی خود برابر عراق در سال 1400 به یک برد 1 بر 0 و یک برد 3 بر 0 رسیده بود.
تیم ملی فوتبال کشورمان در 3 بردش برابر سوریه 8 گل زده و گلی دریافت نکرده و اگر بخواهد سرنوشت تیم ملی سوریه را برابر تیم ملی عراق رقم بزند، باید 3 گل هم به تیم ملی عراق بزند تا سرنوشت سوریه را در سال 1400 برابر تیم ملی عراق به تصویر بکشد.
تیم ملی فوتبال کشورمان در 6 بازی گذشته خود در مسابقات مرحله اخیر مقدماتی جام جهانی فوتبال 5 برد و یک مساوی به دست آورده است.
تیم ملی فوتبال ما سوریه را 2 بار برده است، عراق، امارات و لبنان را یک بار شکست داده و برابر تیم ملی فوتبال کشور کره جنوبی هم در یک بازی به تساوی رسیده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید