ورزش 3/ رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن‌مونیخ اعتراف کرد بابت عدم دریافت جایزه توپ طلا خیلی ناراحت شده است.
هفته گذشته مراسم توپ طلای سال 2021 در شهر پاریس برگزار شده و لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی و 34 ساله موفق شد برای هفتمین بار این جایزه بزرگ را از آن خود کند. 
این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به منتفی شدن مراسم سال 2020 به علت شیوع ویروس کرونا و درخشش رابرت لواندوفسکی در دو سال اخیر، بسیاری او را محق دریافت این جایزه می دانستند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و لیونل مسی بالاتر از او قرار گرفت. حالا رابرت لواندوفسکی در مصاحبه ای در خصوص سخنان لیونل مسی بعد از دریافت جایزه و البته احساس ناخوشایند خود پس از شنیدن خبر دوم شدن صحبت کرده است.

رابرت لواندوفسکی گفت: "به وضوح ناراحت بودم و چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. با لیونل مسی رقابت خیلی نزدیکی در این دوره داشتم ... البته من به سبک بازی مسی و دستاوردهایش احترام می گذارم. اما  اینکه من توانستم با او رقابت کنم، بیانگر سطح فوتبالی است که من در این سال ارائه داده ام. اما بدترین لحظه برای من همان موقعی بود که نتایج را فهمیدم. اعتراف می کنم که احساس ناراحتی زیادی داشتم. همچنین حس نارضایتی هم در من وجود داشت، زیرا در آستانه فتح توپ طلا بودم."
رابرت لواندوفسکی در ادامه با اشاره به سخنانی لیونل مسی پس از رفتن روی صحنه رفتن برای دریافت جایزه، گفت: "دوست دارم حرف های لیونل مسی صادقانه باشد، نه فقط حرف های تو خالی."
احتمال دریافت توپ طلای سال 2020؟ "صادقانه خیلی مشتاق دریافت این جایزه نیستم."
لیونل مسی بعد از دریافت توپ طلای هفتم خود گفت: "این یک شب خاص برای من است. مبارزه با لواندوفسکی باعث افتخار است، تو سال گذشته برنده توپ طلا بودی و فرانس فوتبال باید این جایزه را به تو بدهد. تو برنده توپ طلا بودی و باید این جایزه را در خانه خود داشته باشی."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید