میزان/ دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: فدراسیون فوتبال باید با تیم ملی فوتبال ساحلی به اندازه جایگاه جهانی‌اش توجه کند.
پیمان حسینی درباره برخی حواشی به وجود آمده برای تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام بین قاره‌ای اظهار داشت: فوتبال ساحلی ایران زمانی در رتبه دوم جهان حضور داشت و جزو بهترین تیم‌های جهان بود. فدراسیون فوتبال باید مقابل تیم ملی بسیار حرفه‌ای و در سطح جهانی برخورد کند و نداشتن یک لباس برند اصلاً اتفاق خوبی نیست. اگر این مشکلات را رفع کنند فوتبال ساحلی می‌تواند به جایگاه واقعی خود بازگردد.
وی درخصوص تقسیم جوایزی که هواداران تیم ملی برای بازیکنان در نظر گرفته بودند، اما این جوایز توسط مسئولان تیم بین تمام اعضا تقسیم شد، گفت: هواداران جوایزی را برای روحیه به بازیکنان تیم ملی دادند، اما ما جایزه‌ای تحویل نگرفتیم و نمی‌دانیم بین چه کسانی پخش کردند. کسانی که این هدایا را پخش کردند حتماً اینطور صلاح دانستند، چون آن‌ها مسئول تیم هستند.
*هنوز پاداشمان را از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده‌ایم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: هر سالی که امارات بازی داریم ایرانی‌های زیادی در آنجا حضور دارن و تیم ملی را حمایت می‌کنند، از تمام آن‌ها سپاسگذارم که به فکر کشورشان هستند که برای انرژی و روحیه بازیکنان حضور پیدا می‌کنند. یک‌سری ایرانی‌های خارج از کشورمان هستند که به عشق پرچم ایران ما را حمایت می‌کنند و در حد توانشان هدایایی را می‌فرستند، اما کسی که هدایا را تحویل گرفته باید پاسخگو باشد و در این مورد نمی‌توانم نظر بدهم.
وی ادامه داد: ما هنوز پاداشمان را از طرف فدراسیون فوتبال دریافت نکرده‌ایم که این اتفاق اصلا خوب نیست، بازیکنان نیاز دارند که از لحاظ مالی شارژ شوند، تک تک بچه‌های تیم ملی زحمت می‌کشند. هیچکدام از بچه‌ها برای پاداش بازی نمی‌کنند بلکه برای عشق به پیراهن تیم ملی است که وارد میدان می‌شوند تا دل هواداران را شاد کنند. بحث پاداش برای تقویت روحیه بازیکنان است.
*دوری دو ساله از مسابقات خیانت AFC بود
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: وقتی در ایران بین رشته‌های ورزشی تبعیض قائل می‌شوند برای ما دردآور است، چرا که در فوتبال به یک صورت پاداش می‌گیرند، در والیبال به یک صورت و فوتبال ساحلی که اصلاً از پاداش خبری نیست؛ این نوع تبعیض‌ها باعث ناراحتی ما می‌شود. اگر اسم تیم، تیم ملی است پس باید به همه، یک نگاه یکسان داشته باشند.
حسینی تصریح کرد: یک‌سری مسائل در فدراسیون جدید وجود دارد، اما نمی‌توانم بگویم تعریف است یا تمجید، به عنوان مثال اعزام بچه‌های تیم ملی فوتبال ساحلی بر عهده این فدراسیون بود، یا اینکه مسائل قرارداد برای برند لباس‌ها هنوز انجام نشده که باید زودتر انجام شود، تا اینکه بروند در انبار‌ و لباس‌های کهنه به بازیکنان بدهند.
وی خاطرنشان کرد: سعی می‌کنم فعلاً چیزی نگویم، فوتبال ساحلی حدود دو سال از رقابت‌ها دور بوده و این فاصله خیانتی بوده که AFC در حق تیم ملی کرده‌ است. اینکه چه افرادی در این ماجرا نقش داشتند را خدا می‌داند، چون ما در AFC افراد ایرانی هم داشته‌ایم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید