مهر/ مربی تیم صنایع مازندران گفت: با وجود اخراج کامران قاسم پور و مشکلاتی که به وجود آمد باز هم شانس بسیار بالایی برای قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد داریم.

هادی حبیبی مربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران درباره آخرین وضعیت این تیم برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر اظهار داشت: از آنجا که ما تیم مستقلی هستیم هم باید در وسط تشک و هم بیرون از تشک مبارزه کنیم. درست است به این موضوع که کشتی‌گیرانمان بد عهدی می‌کنند عادت کرده ایم اما واقعاً این اتفاقات در ورزشی چون کشتی رسم قشنگی نیست.
حبیبی بابیان اینکه آمادگی هر اتفاقی را داشتیم و داریم تصریح کرد: سال گذشته به دلیل اتفاقات عجیبی در مرحله نهایی نتوانستیم قهرمان شویم، اما امسال برنامه دقیقی داریم و فقط به کسب جام قهرمانی می‌اندیشیم. شک نکنید یک پای فینال و قهرمان لیگ برتر ما هستیم.
وی افزود: از روز ۷ آذرماه اردوی تیم در تهران دنبال می‌شود و هم‌اکنون شرایط بسیار خوبی داریم، علی‌رغم اتفاقاتی که افتاد اما برای قهرمانی مصمم هستیم.
عنوان دار کشتی آسیا در خصوص اخراج کامران قاسم پور قهرمان جهان نیز گفت: قاسم پور از ابتدای لیگ به دلیل عدم همکاری و نارضایتی مربیان و همچنین انجام مصاحبه بدون هماهنگی با کادر فنی و اعلام عدم حضورش در نیمه‌نهایی آن هم بدون دلیل، از لیست تیم خارج شد که باشگاه طبق قرارداد، استرداد وجه پرداختی را خواهان شده است.
حبیبی خاطرنشان کرد: باشگاه صنایع پزشک معتمد داشت و اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کرد کامران قاسم پور قبل از آنکه مصدومیتش را رسانه‌ای کند موضوع را با کادر فنی در میان می‌گذاشت، اما متأسفانه کشتی‌گیری که قهرمان جهان است در مرام پهلوانی نمره قبولی نگرفت و به تیم شهرش و مردم جویبار در این شرایط حساس پُشت کرد.
مربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران در خاتمه عنوان کرد: عدم حضور کامران قاسم پور هرچند مشکلاتی را به وجود آورد اما شانس ما را برای قهرمانی کم نمی‌کند و شیرینی موفقیت در لیگ برتر به رغم کارشکنی‌هایی که صورت گرفته بیشتر هم خواهد بود.
مرحله نیمه‌نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد قرار است روز ۱۹ آذرماه در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی برگزار شود. در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها تیم سهند ارس و فولادین ذوب آمل و همچنین تیم صنایع مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم خواهند رفت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید