ورزش 3/ تیم ملی عمان موفق شد با تحمیل شکست سنگین به بحرین به یک چهارم نهایی جام جهانی اعراب صعود کند.

دهمین دوره مسابقات جام جهانی اعراب که بین کشورهای عربی برگزار می‌شود امسال برای نخستین بار تحت حمایت فیفا برگزار شده و با گرفتن نام فیفا عرب کاپ شکل و شمایل حرفه‌ای تری پیدا کرده است. همچنین این مسابقات درست یک سال پیش از جام جهانی قطر برگزار شده و بهترین فرصت تمرین میزبانی برای قطری‌هاست. پی‌گیری این مسابقات از جهت اینکه حریفان مقدماتی جام جهانی ایران و چهره‌های نام آشنا در آن شرکت دارند برای فوتبال دوستان ایرانی خالی از لطف نیست.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی خوشنام در فوتبال ایران این روزها با تیم ملی عمان در تورنمنت فیفا عرب کاپ روزهای خوبی را سپری می‌کند. شاگردان برانکو شب گذشته با سه گل بحرین را شکست دادند و همراه با قطر به یک چهارم نهایی صعود کردند. منذر العلوی، ارشد العلوی و خالد الهاجری سه گل عمان را به ثمر رساندند‌.
تیم ملی عمان در یک چهارم نهایی فیفا عرب کاپ باید به مصاف تونس برود و باید دید عمان با تفکرات برانکو تا چه مرحله‌ای دوام می‌آورد. این مرد کروات سر و شکل مناسبی به فوتبال عمان داده و در گروه سخت مقدماتی جام جهانی نیز حریف راحتی برای تیم‌های عربستان، ژاپن و استرالیا نبوده است. صفحه اینستاگرام تیم ملی عمان با منتشر کردن عکس ایوانکوویچ عملکرد او را تحسین کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید