ایسنا/ صحنه‌های احساسی اواخر دیدار ایران و نروژ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت و باعث خوشحالی بازیکنان تیم نروژ نیز شد.
به نقل از اسپورتال، فاطمه خلیلی بهفر بهترین بازیکن دیدار تیم ملی ایران و نروژ در جریان مسابقات قهرمانی زنان جهان شد.
دروازه‌بان ایرانی بهترین بازیکن زمین لقب گرفت و به نظر می‌رسید همه تحت تاثیر این انتخاب قرار گرفتند. فاطمه خلیلی بهترین بازی زندگی خود را در دروازه انجام داد. او اشک ریخت و توسط هم تیمی‌هایش در آغوش گرفته شد.
سیلیه سولبرگ نروژی، دروازه‌بان نروژ نیز اشک در چشمانش جاری شد. این اتفاق برای خیلی از بازیکنان نروژ هم افتاد. او گفت: فاطمه فوق‌العاده تاثیرگذار بود. یکی از بهترین نمایش‌هایی که در زمین هندبال دیده‌ام. من به این دروازه‌بان افتخار می‌کنم و بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. او هم‌چنین بازی فوق‌العاده‌ای مقابل رومانی انجام داد.
همه نروژی‌ها ایستادند و کف زدند. خلیلی صورتش را بین دستانش پنهان کرده بود و به سختی می‌توانست بفهمد چه اتفاقی دارد می‌افتد.
کامیلا هرم، دیگر بازیکن نروژ گفت: من واقعاً امیدوار بودم که او بهترین بازیکن شود. فقط دیدن شادی او برای همه اتفاق خوبی بود. این مسابقه همین الان در خاطره خواهد ماند. من شروع به خندیدن کردم و وقتی جایزه را گرفت کاملاً اشکم درآمد.
بازیکنان نروژ پس از پایان بازی پر از احساسات بودند.
کاپیتان استین بردال اوفدال این طور بیان کرد: درست به نظر می‌رسید؛ این انتخاب درست بود. علاوه بر آن پایان خوبی برای بازی بود. الان که یک تیم بانوان از ایران برای اولین بار در جام جهانی شرکت می‌کند، احساس خاصی است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید