خبر ورزشی/ سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: با چندین تغییر جدید وارد زمین بازی مقابل سپاهان می شویم.
علیرضا منصوریان درباره دیدار تیم فوتبال نفت آبادان مقابل سپاهان در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: سپاهان از بهترین تیم ها به لحاظ مالی و نفرات است که یکی از کامل ترین تیم های سالهای اخیر خود را دارد و برای لیگ امسال فوق العاده هزینه کرده و تیمشان را برای قهرمانی بسته اند. بر اساس شرایط بازی مان با سپاهان، سعی می کنیم تا آن روشی را که در بازی با استقلال و گل گهر داشتیم را پیاده کنیم.
وی تصریح کرد: از بازی قبل تیم راضی نبودم اما به هر حال پس از ۵ بازی فشرده که انجام دادیم، ترکیب نفراتمان کمی جابجا شد. بازی بسیار سختی در اصفهان داریم اما بچه هایمان به خودباوری خوبی رسیده اند و با چندین تغییر جدید وارد زمین بازی مقابل سپاهان می شویم.
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان عنوان درباره دیدار شاگردانش با شمس آذر قزوین توضیح داد: بازی با تیم های لیگ یک بسیار سخت است. وقتی با تیم لیگ برتری بازی می کنید هم شما عیار آنها را می دانید و هم آنها عیار شما را؛ اما در جام حذفی برای تمام تیم های فوتبال شانس قهرمانی وجود دارد. به طور مثال سه سال پیش یک تیم از گیلان با پرسپولیس به مرحله ی فینال رسید. 
منصوریان افزود: هر تیمی با ۴ بازی خوب می تواند به فینال جام حذفی راه پیدا کند و بهترین گذرگاهی است که شما می توانید تیم تان را محک بزنید. به همین دلیل مواجهه با قرعه‌ای خوب برای ما بسیار مهم است. یکی دو باری که در جام حذفی به رده های بالا رسیده با نفت تهران به فینال رفتیم با دو قرعه خیلی سخت و دو قرعه متوسط برخورد کردیم اما قرعه های سخت مان را راحت تر بردیم. در جام حذفی قوی و محکم وارد می شویم.
وی درباره احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها توضیح داد: اگر قرار بود بحث حضور تماشاگر در استادیوم به صورت آزمایشی انجام شود بایستی به طور هم زمان این آزمایش برای هواداران فوتبال آبادان و مابقی تیم‌ها نیز اتفاق می افتاد اما این آزمایش تنها برای دو تیم انجام شد.
سرمربی تیم نفت آبادان با بیان اینکه هوادار ما لحظه شماری می کند تا برای تشویق تیم وارد استادیوم شود، افزود: به نظر می رسد اگر مردم همین طور به رعایت پروتکل ها ادامه دهند و سویه ی جدید کرونا نیز وارد ایران نشود، پس از تیم های استقلال و پرسپولیس در هفته های آینده به آبادان مجوز حضور هوادار داده شود. 
منصوریان در گفت و گو با سایت باشگاه صنعت‌نفت آبادان خاطرنشان کرد: هوادار ما یا از پشت در استادیوم یا خانه های مشرف بر آن برای دیدن بازیهای خانگی تیم محبوبشان اقدام می کنند که امید می رود هر چه زودتر مجوز ورود هواداران به استادیوم داده شود. در آبادان مردم با فوتبال زنده اند، می خوابند و بیدار می شوند و دوست دارم تا زمانی که سرمربی نفتی ها هستم بازی با هوادار باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید