آخرین خبر/ دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی، یکی از سوژه‌های انتقاد از سرمربی استقلال محسوب می‌شود.
به گزارش فوتبالی، یکی از اقدامات مهم فرهاد مجیدی قبل از شروع فصل، انتخاب گابریل پین به عنوان دستیارش بود. مربی‌ای که سالها سابقه همکاری با چزاره پراندلی را داشت و رزومه قابل اعتنایش، او را تبدیل به فردی کرده بود که می‌تواند مشکل کمبود تجربه روی نیمکت استقلال را حل کند و در مواقع لزوم با مشاوره‌هایی که به مجیدی می‌دهد، گره بازی را باز کند.
5 تساوی متوالی استقلال مقابل حریفانش و عدم ارائه بازی تماشاگرپسند از سوی شاگردان مجیدی( بازی با صنعت نفت در آبادان را می‌توان فاکتور گرفت) باعث طرح این سوال از مجیدی شده که مربی سرشناس ایتالیایی چه نقشی در کادر فنی او دارد و آیا اصلا مجیدی از نظرات این مربی استفاده می‌کند یا نه.
از دید کارشناسان، مسئولیت گابریل پین، تمام و کمال با فرهاد مجیدی است و او باید به این سوال پاسخ دهد که چرا هیچ اثری از این مربی ایتالیایی در بازی استقلال دیده نمی‌شود و استقلال را به یاد دوران استقلال استراماچونی نمی اندازد.
قطعا پین با سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی ایتالیا، حرفهای زیادی برای گفتن دارد منتهی اینکه او تا چه حد روی فرهاد مجیدی تاثیرگذار است و حرفش پیش سرمربی استقلال خریدار دارد، سوالی است که مجیدی باید به آن پاسخ دهد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید