ورزش 3/ جینی واینالدوم ستاره هلندی پاریسن‌ژرمن قصد بازگشت به لیگ برتر انگلیس را دارد.
در ابتدای فصل تابستان به نظر می رسید انتقال رایگان جینی واینالدوم به بارسلونا قطعی باشد، اما پاریسن‌ژرمن خیلی سریع وارد عمل شده و موفق به توافق با هافبک هلندی و سابق مرسی سایدی ها شد اما جینی واینالدوم شروع خوبی در ترکیب تیم جدید خود نداشت و مشخص بود این بازیکن دچار افت محسوسی شده است.

حتی ماه گذشته اخباری در مورد عدم تمایل طرفین به ادامه همکاری و احتمال فسخ قرارداد بین جینی واینالدوم و باشگاه پاری سن ژرمن نیز منتشر شده بود اما خود بازیکن اعلام کرد فقط به پی اس جی فکر می کند هرچند رسانه های انگلیسی امروز اخباری متفاوت در مورد او منتشر کردند.


واینالدوم که بالاخره توانسته جایگاه خود در ترکیب پی اس جی را پیدا کند، همچنان از حضور در این باشگاه ناراضی است و قصد بازگشت به فوتبال انگلیس را دارد. طبق ادعای "TeamTalk"، نیوکاسل سخت خواهان جذب اوست و مذاکراتی هم با وی و مدیر برنامه هایش داشته است. ستاره هلندی که فصل 16-2015 برای کلاغ ها بازی می کرد، بی میل نیست تا به این باشگاه برگردد به خصوص که نیوکاسل با مالکان سعودی خود حالا ثروتمندتر از همیشه است.
طبق این گزارش، واینالدوم تلاش خود را خواهد کرد تا همین زمستان مجوز جدایی بگیرد هرچند که می داند، کار ساده ای پیش رو نخواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید