طرفداری/ پرسپولیس برابر تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ برتر عملکرد چندان خوبی در سال‌های اخیر نداشته است.
پرسپولیس در حالی به مصاف تیم هوادار می رود که در ادوار گذشته اولین بازی پرسپولیس با تیم های تازه صعود کرده نتایج خوبی برای سرخ ها در پی نداشته است.
پرسپولیس در اولین بازی برابر تیم های تازه صعود کننده به لیگ برتر فوتبال ایران در 5 سال گذشته تنها 2 بار برنده بوده، 2 بار با این تیم ها مساوی کرده و یک بار هم در اولین بازی برابر تیم های تازه صعود کننده به لیگ برتر بازنده شده است.
پرسپولیس سال گذشته در اولین بازی با تیم های تازه صعود کرده که آلومینیوم اراک و مس رفسنجان بودند، برابر تیم اراکی 2-1 باخت.
اما 2 سال قبل تیم های تازه صعود کرده گل گهر و شاهین بوشهر بودند که پرسپولیس برابرشاهین بوشهر 5-0 برنده شد.
3 سال قبل پرسپولیس در مصاف با تیم نفت مسجدسلیمان در حالی 0-0 کرد که نساجی هم یکی از تیم های تازه صعود کرده به لیگ برتر بود.
4 سال قبل پارس جنوبی و سپیدرود تازه به لیگ برتر صعود کرده بودند که پرسپولیس برابر پارس در اولین بازی با تازه صعود کرده ها، 1-0 برنده شد.
5 سال قبل پیکان جزو تیم های تازه صعود کرده بود که پرسپولیس برابر این تیم 0-0 کرد در حالی که ماشین سازی تبریز دیگر تیم تازه صعود کرده به مسابقات فوتبال لیگ برتر کشورمان بود.
حالا پرسپولیس با تیم هوادار بازی دارد و باید دید عملکرد پرسپولیس در اولین بازی برابر تازه صعود کرده ها چه نتیجه ای خواهد بود، در حالی که تیم فجر شهید سپاسی دیگر تیم صعود کننده به مسابقات فوتبال لیگ برتر است.
تازه ما نتایج پرسپولیس را در دوران اقتدار 5 ساله این تیم مرور کرده ایم و در سالهای قبل از آن عملکرد پرسپولیس بدتر از نتایجی بود که پرسپولیس در دوران اقتدار خود به دست آورده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید