ورزش 3/ کیلیان ام‌باپه، ستاره فرانسوی پاریسن‌ژرمن مرد اول تیمش در نیمه اول بازی مقابل کلوب‌بروژ بود.
پاریسن‌ژرمن در نیمه اول سه بار دروازه کلوب بروژ را باز کرد و کیلیان امباپه با زدن دو گل و ارسال یک پاس گل عملکرد فوق العاده ای داشت. در همان دقیقه دوم این دیدار بود که دفع توپ دروازه بان کلوب بروژ در سمت چپ محوطه به کیلیان امباپه رسید و او با ضربه ای تماشایی موفق شد دروازه این تیم را باز کند.
درخشش این ستاره فرانسوی ادامه یافت و در دقیقه هشتم، این بار پاس عمقی آنخل دی ماریا در محوطه به کیلیان امباپه رسید و او با یک ضربه والی توانست گل دوم خود را به ثمر برساند. در اواخر نیمه اول، این بار ارسال دقیق کیلیان امباپه در پشت محوطه به لیونل مسی رسید و او با ضربه ای تماشایی موفق به گلزنی شد.
با تنها 22 سال 352 روز، کیلیان امباپه به جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بدل شد که به رکورد 30 گل زده در این تورنمنت می رسد. همچنین کیلیان امباپه اولین بازیکن پنج لیگ بزرگ لقب گرفت شد که در این فصل تعداد گل‌ها و پاس‌ گل‌های خود را دو رقمی می کند. در نهایت کیلیان امباپه سریع ترین گل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا را از سپتامبر 2016 و بعد از گل ادینسون کاوانی در ثانیه 42 مقابل آرسنال را به ثمر رساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید